Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két nagyobb gyermekedet...

Két nagyobb gyermekedet mennyire viselte meg, mikor a harmadikat szülted és kórházban voltál?

Figyelt kérdés
Én augusztusban fogok szülni, van egy 5 éves és egy 3 éves fiam. Már előre félek,hogy hogy fogják kibírni nélkülem. Anyukáméknál lesznek, mert apának dolgoznia kell, ő majd ha hazajöttünk,akkor lesz többet itthon,hogy segítsen. Csak abban bízom,hogy jó idő lesz és sokat lehetnek az udvaron, pancsolhatnak. Mintha nyaralnának a mamáéknál. Nálatok ez hogy ment? Köszönöm, ha írtok. 29hkm.

#anya-hiány
2012. máj. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én július közepén fogok szülni, a lányaim 3 és 5 évesek.

Ha eddig sokat voltak anyukádéknál, szerintem nem lehet nagy baj ottlétükkor.

Én nem izgulok, mert együtt lakunk anyuékkal, és sokat segítenek.

Nyugodj meg, minden rendben lesz abban a pár napban.

A 3. is kisfiú lesz?

2012. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt 5,3 és akkor született a harmadik.Semmi probléma nem volt.Aztán 7 évre rá született még egy negyedik.
2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 és 2 évesek voltak a nagyok,mikor tavaly szeptemberben megszületett a harmadik. Kicsit sem viselte meg Őket,hogy nem vagyok itthon,nagyon jól elvoltak a Dédi mamával és a Papával! (az Apuka sokat dolgozott,a 4 napból 2 napon látták pár órára a gyerekek). A nagy ekkor oviban volt,de a kicsi nagyon jól elvolt itthon!!


Hidd el,semmi probléma nem lesz!!! Egy nyaralásnak fogják majd fel,ahogy írtad is!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!