Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz érzés lenne innen...

Rossz érzés lenne innen gyedre menni, tanácstalan vagyok, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb (23) és telis-tele van olyan nőkkel,akik a hátuk közepére kívánják a gyerekvállalást,amelyik meg nem,az 35-40 évesen jöttek rá,hogy nem jól gondolkodtak eddig,most meg azzal nyugtatgatják magukat,hogy lefikázzák a fiatal anyukákat.

Kisbabát szeretnénk,de nagyon rossz érzés lenne továbbra is ott dolgozni,miután megtudják,hogy babánk lesz,biztosan menne a hátam mögött kibeszélés,ha megtudnák. Sőt,továbbmegyek,talán még a szemembe is mondanák...

Azt nem tehetem meg,hogy táppénzre menjek egyből.

Mit tegyek? Váltsak munkát a gyermekvállalás előtt?


2012. máj. 29. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen nem kell velük foglalkozni !!!!
2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezért mert a munkatársaim nem néznék jó szemmel hogy kismama vagyok nem váltanék munkahelyet!!!!

Sz@rnék bele nagy ívben ki mit gondol!!!!!!

2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon gáz, hogy ilyen nőkkel dolgozol együtt. A gyerekvállalás amúgy is mindenkinek a magánügye, nehogy már azért gyere el onnan, mert nekik nem tetszik, ha egy 20-as éveiben járó anya állapotos. Ugyan mit mondanának a szemedbe? Én biztosan beolvasnék valakinek, ha a terhességem miatt szekálnának.

Én is 23 évesen voltam kismama, és soha nem mondtak semmi rosszat a munkatársaim. Szerintem érezd jól magad, ne törődj senkivel, sok sikert a babához!

2012. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ez mindenkinek a magánügye. Ne ezen múljon, hogy lesz-e babátok vagy sem.
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem sza*r*ja le, hogy mit gondolnak.

Te foglalkozz magaddal és a férjeddel, ne ezekkel a nőkkel.

2012. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nem jó olyan helyen lenni, ahol valami miatt kilógsz a sorból, és ezt még az orrod alá is dörgölnék. De azért gondolj arra, hogy ha összejön a baba, legrosszabb esetben is csak néhány hónapot leszel ezekkel a rosszindulatúakkal együtt, utána meg 1-2-3 évig tojhatsz rájuk magasról :)

Ha valaki problémázik, kérdezd meg, hogy mi nem tetszik neki, kötve hiszem, hogy erre bárki azt mondaná, hogy "az, hogy gyereked lesz".

Különben is, hiába vagy te a legfiatalabb, a tisztelet neked is kijár, ne hagyd magad!

2012. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!