Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit tanácstalan vagyok....

Kicsit tanácstalan vagyok. Ezek jó vagy nem jó jelek? Ha volt hasonló tapasztalat? Már 3 napja érzek fura érzést a hüvelyemben. Olyan égő szorító érzés. Nem vagyok felfázva és nem szedtem össze semmi bacit.

Figyelt kérdés

Most vagyok a beágyazódás idejében(remélem), de abszolút nincs nyákom. A babatervezőkön azt olvastam egy héttel peteérés után újra van nyák. Nekem a peteéréstől a mensiig mindig sok krémes nyálkám van ezért már sajnos sokszor csalódtam. Most azonban száraz vagyok.:(Ez nem jelent jót igaz?

Még azt szeretném megkérdezni, hogy a méh tágulását minden esetben érzem ilyenkor ha van baba ha mensi lesz?


Nagyon köszönöm ha válaszoltok.


2009. jan. 9. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Beágyazódásnál én is száraz voltam. Hőmérőzés sokat segíthet, hogy tudd, mi zajlik épp benned. Ne aggódj emiatt. Pihenj sokat, azzal segítesz a picinek a legtöbbet.

Sajnos a méh változását minden esetben érzed, mert a menses előtt megvastagszik, és nehezebb lesz, így ha érzékeny vagy, akkor mindent érzel. Ja és figyeld a nyákot, ha kicsit barnás lesz, akkor az jót jelent :)

Sok sikert.

K.

2009. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Igazából ma mást se figyelek csak hogy hátha van egy pici barna. A melóban is óránként járok pisilni(bár kell is nem értem).

A hőm. lépcsős. Az nem tudom jó-e. 36,7 volt 2 napig, majd 36,8 szintén két napig ma reggel 36,9. Eddig a peteérésem után másnap volt 0,2 esés, de azóta csak fölfelé kúszik.

Nagyon izgulok. A jövő hónapban mennék meddőségi kivizsgálásra. Szép volna ha sikerülne.:)

2009. jan. 9. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az biztosan állítható a hőd alapján, hogy volt peteérésed, mert nincs visszaesés és a hőmérsékleted magas, így a normális, és tudjuk ha volt peteérésed akkor minden lehetséges. Kiderül ha elmarad a mensid. Sok sikert.
2009. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!