Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem reagálok a mesterség...

Miért nem reagálok a mesterséges méhösszehúzókra? Másnál van ilyen?

Figyelt kérdés

Első szülésemnél fájás híján burokrepedés után 6 órával adtak oxit,emelték az adagokat,semmit nem éreztem.Majd a következő napokban sem éreztem semmit az ilyen szuriktól,csak ha szoptattam.Második babánál ugyanez.

Most túl erős mensire kaptam Egram cseppet,erős görcsöket kéne okoznia,de semmi.

Gyári hibás vagyok?



2012. máj. 31. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyári hibás! :)) nekem is amikor adták az oxi-t ugyanolyanok voltak a fájások mint előtte. Én is kaptam ERGAM cseppet mert 8 hét után sem szűnt a vérzésem és attól sem voltak görcseim. A kórházban szülés után mindenkinek fájt a méhösszehúzódás, én nekem semmi. Viszont a gátsebbel és a szorulással megszenvedtem.
2012. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott az oxi,39 hetesen rossz lett az NST eredményem,a doki egyből a szülőszobára küldött,bekötötte az oxit,másfél órán át ment de nem történt semmi,teljesen hatástalan volt,levette az infúziót és burkot repesztett 2 óra múlva kezemben volt a fiam.
2012. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem sehogysem voltak fájásaim, de még jóslók sem, a fiúk mindketten császárral lettek meg :-(
2012. máj. 31. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!