Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tii bevállalnátok 2 hét Egyiptomot egy 6 hónapos és egy 2 és fél éves kislánnyal? :)

2012. máj. 31. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Utolsóval (2:09) egyáltalán nem értek egyet. A kérdező egy egyszerű kérédst tett fel. Akkor írtál volna annyit,hogy nem. Nem tudom mér kell valakit így lecseszni. És lehet,hogy fiatal vagy párjával fiatalok és szeretnének menni világot látni. Nem tudom van-e gyereked és hogy megtehetitek-e hogy elutazzatok külföldre,de,ha csak az irigység beszél belőled akkor erre inkább nem mondok semmit.

Kedves kérdező. A nagyobikkal simán bevállalnán,nálam 3 éves lesz idén nyáron a kisfiam és tavaly mi is voltunk vele Törökországban. A kicsivel átgondolandó. Gondolom nem úgy gondoltad,hogy egész nap gyalogoltok az 45 fokba. Törökbe mi is egész nap csak a szállodában voltunk és este mentünk el sétálni kicsit. Ha a pici jól bírja,hogy kiszakad a napi rendszeréből akkor szerintem simán mehettek. :) Idén én is Egyiptomon gondolkodtam,Hurgadán és néztem a Hiltont. Írtad,hogy ott voltataok. Nektek tetszett?

2012. jún. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Feleslegesnek érezném, mivel egy pici baba mellett úgysem tudnám úgy élvezni az egészet, a gyerekeknek meg teljesen mindegy hol vannak, amíg a szüleik foglalkoznak velük és önfeledten pancsolhatnak.

Az utazás, nyaralás ellen semmi kifogásom, mi is voltunk wellnessezni kisbabával, de itthon.

Nem vagyok paramami, de tudjuk, hogy 2 gyerekkel elég sok minden történhet és egy idegen országban nehezebb lehet megoldani a problémákat, 2 hét pedig hosszú idő...

Én inkább belföldön néznék vmi fullos szállodát, van egy jópár szerencsére...


Kicsit off, de sosem értettem, hogy miért irtóznak az emberek az itthoni nyaralástól. Oké, tök jó, meg trendi külföldre menni, de azért itthon is van pár hely, ahol jól érezhetjük magunkat. A lényeg, hogy együtt legyen a család :) A sógornőm is azt mondta, hogy mekkora hülyeség ez a szép kártya, mert ő bizony itthon nem megy sehová...

2012. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Huh... azt hiszem, még várnék az ilyen nyaralással. 6 hónapos babával nem tudsz menni piramist nézni, tevegelni, rengeteg dologból kimaradnátok.

Az én másik problémám a csomagok. Ha egy hétvégére megyünk a nagyihoz ottalvósra, még a tökünkön is csomag lóg, meg babakocsi és kedvenc játék, pelenka.... A fél lakást össze kell csomagolnod.

Ha sokat vagytok Balatonon, akkor nézzetek az ország másik szegletében nyaralóhelyet. Wellness vagy falusi turizmus, a nagyobb biztos élvezné, a kicsinek sem lenne megterhelő, orvost bárhol elérhettek, nem okoz gondot a gyógyszer beszerzése stb.

2012. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én sem vállalnám be - többiek már elmondták, miért.

Mi a 9 hónaposommal többször pár napos itthoni nyaralásokat (Balaton, Mátra) tervezünk. (De talán belefér még egy pár nap Burgenland...)

2012. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Horvátország?

Az nincs messze. Egyiptomot én nem vállalnám be egy 6 hóssal.

2012. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A kisebbik gyerek miatt én nem mennék Egyiptomba, nem is annyira az utazás hossza, mint inkább a teljesen eltérő éghajlat, dögmeleg, vízminőség stb miatt.

Annak meg szerintem, amit valaki említett hogy nem muszáj a szállodából kimozdulni, mi értelme? Azért nem kell Egyiptomba utazni, hogy a szállodában üljetek.

Szóval a külföld nem gond egyáltalán, mi 4 hóssal mentünk Ausztriába és nagyon jól sikerült, de én a helyedben maradnék egyelőre valamelyik közelebbi országban, pl. Horvátország, Olaszország, még Görögországot se zárnám ki.

2012. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyiptomot én sem vállalnám. Inkább egy Görögoszág vagy Olasz. :)
2012. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
En igen egesz pici koromtol minden nyaron ott kelett lenem es semmi bajom nem volt.
2012. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hamarosan meg nyitok egy motelt Egyiptomban,nem ertem mert keltenek benned felelmet a hozzaszolok? gyertek nyugodttan.
2012. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!