Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány km-t tesztek meg kb....

Hány km-t tesztek meg kb. biciklivel úgy, hogy gyerekülésben rajta van a gyereketek is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyi szükséges:). Kislányom másfél éves, nagyon élvezi a bringázást:).
2012. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor mennyit, akár napi 15-20 km-t is. Most 3 éves, 1 éves kora óta bringázunk (ha nem sietünk, most már ő is tekeri a saját bicaját) és élvezi a száguldást. Ahogy ő mondja, repülünk.
2012. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisvárosban élünk, itt mindenki kerékpározik. Bicóval viszem az óvodába, ami 1,5 km-re van. Ehhez jön még bolt, nagyszülő, stb, így a napi 5km mindig megvan.
2012. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta ül a biciklin. A minimum az a 8 km. A nagyot visszük oviba. Az átlag a boltok miatt 12 km. De pl két napja 20 km-t mentünk egy biciklitúra alkalmával.
2012. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem, én nagyon nem vagyok formában. :) Edzenem kell, 7 km-t tennénk meg (nem minden nap, oda 3,5 és vissza 3,5), de hulla vagyok a végére. :)
2012. jún. 1. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindennap mennél fel se tűnne....
2012. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor télen kihagytam 4-6 hetet, én is észrevettem. De egy hét után újra gond nélkül "repültünk". Jó bicajozást!
2012. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!