Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhesség előrehaladtával...

A terhesség előrehaladtával mindenki elérkezik az egyik legfontosabb kérdéshez: Hogyan hívjuk Kisbabánkat? Fiú és lány név javaslatokat szeretnék kérni!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, sok név tetszik, de nem találom az igazit! Tóth vezetéknév mellé kellene fiú és lány név egyaránt. A gyakori családnevünkhöz szeretnék nem "slágernevet".



2012. jún. 2. 11:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jelenleg a lányoknál Emma, Flóra és a fiúknál Dominik a favoritunk.
2012. jún. 2. 11:31
 12/26 anonim ***** válasza:
Emília, Izabella, Norina, Ákos, Simon
2012. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Flóra a mi lányunk is :) igaz őmár majdnem 2éves

Linda, Annamari, Eszter, Esztella

Levente, Ákos, Zoltán

2012. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kedves hatos. Örülök hogy neked gyönyörű neved van, de valószeg nem jutott még el erősen beszűkült tudatodba, hogy mindenkinek más név tetszik. Örülök hogy ezt a tényt én közölhetem veled először, bár már az 5 éves unokahúgom is tisztában van ezzel.
2012. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tanácsolnék/javasolnék, hogy magánhangzóval kezdődjenek a keresztnevek. Sokkal szebb kiejteni úgy a teljes nevet :)
2012. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Csanád,Dávid,Gergő,Ármin

Az én kislányom Lia.:-)Leila,Laura

2012. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Zétény,Balázs,Kolos,


Laura,Petra,Norina

2012. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az E betűsök szépek lennének hozzá (ahogy írtad is), Emma, Emília, Eliza például.

Vagy Alíz, Izabella.


Fiúnevek... a Dominik mostanában nagyon felkapott, legalábbis felénk nagyon sok van belőle. De nekem valahogy kimondva sem tetszik hogy Tóth Dominik.. a thd valahogy olyan nyelvtörő így egymás után. Persze ez teljesen szubjektív, szóval ahogy nektek tetszik :)

Nekem az Ármin ugrott be, illetve Benedek/Barnabás (sajna gyakoriak), vagy Andor, Kornél, Alex.

2012. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Tóth Achilles Tóth amanda
2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia!Az én családnevem is Tóth és engem Emmának hívnak!Én szeretem a nevem és szerintem jól is hangzik a vezetéknévvel!:)
2012. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!