Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvennétek nyárra ezt a kocsit?

Megvennétek nyárra ezt a kocsit?

Figyelt kérdés
A színe aggaszt. [link]
2009. júl. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háááát én nem biztos! Szinte fekete, nagyon szívja a napot, sajnos a másik meg Barbie színű (gondolom fiad van). Inkább keresnék másfajta világosabbat.
2009. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hete vettem egy ilyet, de nem vált be,mert nem esik kézre lecipelni a negyedikről, ugyhogy egy mégkönnyebb babakocsit kellett venünk.Ha érdekel 5000 ért eladó.Nekem bevált volna, de egyszerűen hiába 6 kg os, nem esik kézre gyerekkel együtt(10 kg os a gyerek)lecipelni, ugyhogy amit a hétvégén vettünk, oda vittem a gyereket is, hogy milyen ha benne van a gyerek.Ezt meg most sajnos el kell adnom.:( Amúgy, annyira nem rossz igaz, nem olyan szuper mint egy 50 ezres sportkocsi, de ha nem a negyediken laknék 5 ezret én is adnék érte.De 15 ezret nem, ugyhogy azt mondom annyit azért nem ér meg.De te tudod.Írj ha érdekel a kocsi, vagy ha valamit kérdezni akarsz erről a babakocsiról, szívesen segítek.
2009. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem egy fekete safaty babakocsim van, semmi bajunk vele. Szívja a napot, de hát úgysem délben viszem a gyereket sétálni. Annyiva különbözik a két kocsi, h az enyém visszintesig állítható, de amúgy a többi paraméter szinte ugyanaz. Mi nagyon szeretjük, mondjuk én legtöbbször gyalog, v kocsival viszem, buszon ritkán, akkor tényleg nehéz.
2009. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs, elírtam, safety, alszik a gyerek, és nem akrok nagyon kopácsolni a billentyűzettel:)
2009. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

Leszavazott a család... Nem lesz ilyen kocsink. De köszönöm a válaszokat!! :)

2009. júl. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!