Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Vittetek ma virágot...

Anyukák! Vittetek ma virágot az oviba, suliba pedagógus napra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 08:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sem nem vagyok óvónő sem nem vagyok pedagógus.. csak egy anyuka a 100-ból akinek eszébe jutott ma és akinek örömet okozott vinni azon felül,ohgy mi is szoktunk a kertünkből vinni virágot, ezt-azt meglepetésként az oviba suliba.


Utolsó: tényleg nem hal bele senki 1-1 szál virágba: Az öröm okozás számunkra sokkal fontosabb.

2012. jún. 4. 09:10
 12/16 A kérdező kommentje:
Én csak azért háborgok ahogy egyesek írták.. mert nem értem tényleg miért olyan nehéz dolgokat megtenni? Továbbra is fenn áll a kérdésem : Hová fajult a világ?
2012. jún. 4. 09:16
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

9-es vagyok


A "szokás illendőség" azt jelenti, hogy van aki visz ilyenkor, van aki nem, ellenben visz máskor (vagy soha).


Vagy én vagyok ma reggel érzékenyebb, vagy nem értem, miért kell ezen ennyire fennakadni.


A kérdező kérdezett, erre páran le akarják harapni a fejét, mert eszébe jutott, hogy tegnap a pedagógusok napja volt. Le lettem pontozva az anyák napjás válaszommal is, mindegy...


Egyébként pedagógus vagyok, még senkire nem néztem ferde szemmel, mert nem kaptam a gyerekétől pedagógus napra semmit. Szerintem a többi pedagógus is így van vele. Viszont örül, ha valakinek eszébe jut, és megköszönik ilyenkor a munkáját. Ha más évzáróra tartogatja a"köszöntést", akkor köszönt. Ha meg semmikor, hát ez van...

2012. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
9/13 Köszönöm szépen....:)
2012. jún. 4. 09:44
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem virágot vittünk,hanem a lányom régóta készíti az ajándékát az óvónéniknek,mert el is ballag szombaton.Ma adtuk oda,nagyon meghatódtak rajta.A csoport közösen is adott virágot,mi szülők pedig verset tanítottunk be nekik,azt mondták el,közösen.Én úgy érzem nagyon sok pluszt adnak a lányomnak,amivel több lehet,sok élményt mindent.Tudom hogy ez a munkájuk,de mégis ez olyan apróság.Igaz nem kötelező.De az orvosnak se kötelező mégis sokan adják a pénzt ha kell ha nem,sokszor meg se érdemlik.
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Nekem pl. fogalmam sem volt róla, hogy pedagógus nap van (vagy volt?).

Meg azt sem értem, hogy miért jó valakinek, ha kap 30 virágot egy nap :)

2012. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!