Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell bejelenteni a...

Hogyan kell bejelenteni a munkáltatómnak, hogy terhes vagyok a második picurral?

Figyelt kérdés
Jövő hónaptól már Gyes-en leszek,és kiderült,hogy jön a tesó.Írásban kell bejelentenem?Vagy elég csak szóban?Mert hellottam vmi törvényről,hogy ha nem jelentem be akkor ki is rúghatnak,azt pedig nem szeretném.
2012. jún. 4. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
en felhivtam a munkaugyest, o elmondta, mi a teendo. eleg volt a masodik baba szuletesekor elkuldeni az iratait es o intezett mindent.
2012. jún. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen úgy kell bejelentened, hogy legyen nyoma. Vagyis írd meg levélben, add fel ajánlottan és az ajánlott szelvény másolatát csatold a levél másolatához, és tedd el.


És nyomatékosításként nyugodtan fel is hívhatod a munkáltatódat, vagy bemehetsz személyesen, és közölheted úgy is. D elegyen írásos nyoma, mert az új jogszabály a védelemt ahhoz köti, hogy IGAZOLHATÓAN bejelentsd.


Sőt ha szemét a munkáltatód, akkor menj be személyesen, és közöld mindenkivel, hogy jön az új baba, azt már biztosan nem tudja letagadni.

2012. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!