Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is érzékenyebbek...

Anyukák! Ti is érzékenyebbek lettetek szülés után?

Figyelt kérdés
Nem voltam egy sírós fajta, de most, hogy megszületett a lányom nagyon sírós lettem. Meglátok egy kisbabát, eszembe jut a szülésem-terhességem és megkönnyezem. Már az esküvői képeken nosztalgiázok. Múltkor az új Halász Jutka albumot hallgattuk és elsírtam magam. Félek attól, mi lesz velem az ovis Anyák napján?
2012. jún. 5. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
20hóS a lányom
2012. jún. 5. 14:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen én is sírós lettem. Kimentünk a búcsúba és felült a körhintára és azonnal sírni kezdtem mert elkezdett nekem pápázni és oda kiabált hogy anya nézd!Elég ha egy filmet nézek ami megható, és kész.

Pedig nem sírtam előtte semmiért sem, mindig tartottam magam, de most már nem sikerül.

26 hós kislány anyukája

2012. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éves a kislányom már. Nemrég kezdte az ovit, pont bele esett anyák napja is, de mivel még nem szerepelt így nem kellett mennünk. Úgy féltem tőle, hogy végig fogom az egészet bőgni és mindenki totál hülyének néz. Pedig jövőre az lesz, az tuti. Sokkal érzékenyebb vagyok én is, csak én azt hittem, hogy ez elmúlik, ahogy nől a gyerek.... hát már 3 éves a kis drágaságom :)
2012. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, az ovis anyák napi ünnepségen majdnem minden anyuka sír, nem fognak kinézni benneteket majd. :) :)

Én is sokkal érzékenyebb lettem szülés után. :)

2012. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Határozottan igen! Már egy reklámfilmen képes vagyok elbőgni magam, pedig korábban egyáltalán nem voltam az az elérzékenyülős típus. Már épp kezdtem volna visszaállni (nagylányom 5-6 éves kora körül), mire megszületett a pici, és teljesen visszaestem. :)
2012. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!