Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bromocriptin beállítja,...

Bromocriptin beállítja, rendbeteszi a hormonrendszert, utána az úgy is marad, vagy akinek pl. ploraktin problémája van folyamatosan kell szednie?

Figyelt kérdés
Vagyis pl. egy két-három hónapos kúra elég ahhoz, hogy a szervezetem a későbbiek folyamán is normálisan működjön?
2012. jún. 6. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ,nem mindenkinek ugyanúgy reagál a szervezete.Én is szedtem régen,mert babát akartam és nekem is magas volt a prolaktin.Elég erős gyógyszer,nekem sokáig ugrált az érték,hol nagyon magas lett,hol nagyon alacsony.Kb.fél évig szedtem utána terhes lettem,aztán már nem foglalkoztam vele.szerintem ez csak akkor fontos ha babát akarsz és emiatt nem sikerül.
2012. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan kellett szednem.
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!