Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan csináltok programot a...

Hogyan csináltok programot a gyerekkel, ha minden nap eső van?

Figyelt kérdés
Majdnem két éves a kisfiam, Pécsen lakunk, jó lenne néha kimenni strandra, hiszen meleg van, de minden délután menetrendszerűen esik. Itt a környéken nem szeretünk lemenni csak úgy a játszóra, inkább sétálnánk a városban, de nem merek elindulni (nincs autónk), mert félek, hogy megázunk. Mindig délután jön a vihar, aztán meg sár van :S A délelőtt általában elmegy a lakás rendbeszedésével, és nem is szívesen hagynám így itt, hogy kupi van, szóval mindig délután járunk sétálni, de már kb. egy hete ki se tudunk mozdulni, max ha nagyon muszáj, akkor vásárolni. Ti mit csináltok ilyen időben? Nekem a fiam már nagyon unatkozik, és az igazat megvallva már én is (meg most vettem egy új bikinit, olyan jó lenne már felvenni strandon :)).
2009. júl. 2. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Délelőtt sétálj, délután pakolj. A kupi megvár.

Esernyő, esőkabát, babakocsira esővédő feltét. A gyerek élvezi, hogy a SAJÁT esernyőjét visszük, hátha esik. Persze tartaléknak ott az esőkabát is...

Szakadó esőben egy 3,5 éves és két darab 5 hónapos gyerekkel? Szerinted??? Jó poén volt, mert mi poénra vettük. Hozzáállás kérdése. Meleg van, megfázni nem fog.

2009. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is délelőtt séta, délután pakolás.

Mi mindig délelőtt sétálunk, aztán pedig 4 után megint.

2009. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy tényleg úgy kéne programozni magam, hogy délelőtt menjünk el. Meg azon gondolkodtam, hogy úgyis nyár van, hát nem muszáj nekünk este már hétkor otthon lenni és fürdeni, végülis simán kint lehetnénk 8-ig, 9-ig is, úgyis világos van. Szóval a vihar után is akár elmehetnénk. Anyukám egyszer, amikor ő vigyázott a picurra pár hete, este 11kor tette le aludni, mert addig bent voltak a városban valami rendezvényen :)
2009. júl. 2. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, én is így csinálom a 10 hnapos lányommal. este 8-fél 9-ig kint vagyunk, utána rögön fürdés, kaja és alvás. szerintem is hülyeség 7-kor már visszavonulni. egyébként ilyenkor este, sokkal többen vannak lent, mint du. magam is meglepődtem ezen.
2009. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!