Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt kozmetikus, fodrász...

Vannak itt kozmetikus, fodrász, műkörmös anyukák? Mennyire volt nehéz gyed után vissza szerezni vagy újraépíteni a vendégkört? Mesélnétek nekem róla?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédunkban van egy fodrász lány. Elhelyezkedni nem tudott gyed után, de a közelebbi ismerősöket, és a régi vendégeit "megfodrászolja" otthon. :)

Így legalább egy kis pénzt tud keresni.

2012. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm fodrász és műkörmös,budapestiek vagyunk.Ő 6 hétre hagyta csak abba a munkát-pedig császáros volt-mert azt mondta,képtelenség újra kialakítani a vendégkört.Illetve lehetséges,de az olyan hosszú idő,hogy addigra éhen halnak(hiába dolgozik a férje is,az albérlet,a rezsit,a kocsit,a mindennapi kiadásokat nem tudnák finanszírozni).Úgy "ment" vissza,hogy házhoz jár fodrászkodni(persze az első időkben szűkített a körön,és heti 1 délután ment csak),körmözni(az első időkben ezt heti 2 délután csinálta,alkalmanként 2 vendéget vállalva) meg a szüleinél szokott,ott van kialakítva egy kis helység.Szerencsére a férje nagyon segítőkész,így Ő vállalta a kicsit,amikor szükség volt rá(persze meló után,ezért járt a barátnőm délután).
2012. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is fodrász vagyok, nem volt mit tenni, apával úgy intéztük, hogy tudjak a baba mellett dolgozni, mert egy darab vendégem nem maradt volna, szerencsére, akik ki is estek, azok helyett is jöttek újak. Sajnos nem lehet még 1 évet se kihagyni.
2012. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!