Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 17 évesen akarok szülni,...

Ha 17 évesen akarok szülni, az normális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy gyereket akar vagy se szuvenír egyéni dolog
2012. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, ha vágysz egy gyerekre, de az nem ha nem látod be ép ésszel, hogy ennek még nincs itt az ideje.
2012. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is akartam! Most vagyok 24 éves, és 35 hetes kismama, első baba lesz! Nekem megérte várni!
2012. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj te döntésed,de kalkuláld bele,hogy nagyon fiatal vagy még le sem érettségiztél,most kezdődik az élet bulis része,nehogy megbánd.én 21 évesen szültem de előtte kibuliztam magam,bár nem terveztem csak későbbre,nem bánom,de nem olyan egyszerű most fejezem be a sulit,vállalkozunk a párommal,havi 2-3szor elmegyek bulizni a barátnőkkel vagy a párom is jön,van kimenőnk kettesben is elszoktunk menni,amíg a 13 hónapos kisfiam a mamával,nagyszülőkkel van,imád velük lenni.Nincs annyi szabadság egyértelműen,és kötöttebb a dolog,bármennyire is szeretjük a kisfiunkat, a szép dolgok mellett ott van az az oldal,hogy nem egyszerű és hidd el én örülök,hogy 21 évesen szültem nem korábban,persze gyerek mellett is valóra válhatnak az álmaid elérheted céljaid,mellette is lehet szórakozni,remek programok lehetnek,de gondold át hogy 17 évesen biztos belevágnál,vagy várnál inkább 3-4 akár több évet.nem lehet visszacsinálni bármennyi nehéz és fárasztó,és sokszor érzed unalmas a mókuskerék főleg az elején,nem mondhatod,hogy kész meguntam nem csinálom,remélem érted mire gondolok.
2012. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Az, hogy "akarsz" és az, hogy "fogsz" két különböző dolog. Aki megérett az anyaságra az arra is, hogy végiggondolja, mit tud megadni a gyerekének. Nem a szüleid, nem a párod, hanem TE. Ha ég a földdel összeér, el tudod tartani? Ha a párod lelép (gondolom nem negyven éves, benne van a pakliban), akkor el tudod -e tartani? 17 évesen se érettségid, se munkahelyed, se élettapasztalatod. Mit adnál át a gyereknek? Azt, hogy "majd csak lesz valahogy"? Ennél én gyerekként többet várnék el az anyámtól! TAnulj, dolgozz, élj (nem azt mondom, hogy legyél száz pasival,c sak lásd át az élet dolgait, olvass, tájékozódj, tapasztalj meg pár dolgot) mielőtt beleugrasz a családalapításba! Ez ennél komolyabb dolog. Nem tinihóbort. Nem egy kiskutya vagy macska. EMBER.
2012. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog ha szeretnél egy kisbabát de evvel még várj min.3-4 évet még te is csak egy gyerek vagy,és annak nem lenne jo vége ha egy gyereknek lenne gyereke
2012. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem nem normális gyerek vagy még tanulj láss világot dolgoz ,gyerekkel nem csak jó dolgok jönnek hanem rosszak is kötötség és felelöség ,ami egy életre szol .
2012. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!