Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól kell mindig az 1-el...

Mikortól kell mindig az 1-el nagyobb pelus?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kihíztam a baba.

Nem tudod már betépőzárazni, a combjánál bevág, kifolyik a pisi mert nem jóll passzol rá.

2012. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már az aktuális méret kicsi, szorítja a combját, nem kényelmes, derekánál rövid. Látni fogod.
2012. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látod, hogy kicsi a pelus, akkor kell a nagyobb. Alig ér össze a ragasztókánál, kezd rövid lenni a derék résznél. Látni fogod!
2012. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3hetes a baba, van még kb 130 db 1-es pelus, most 4 kg alatt van még, be tudom tépőzárazni, de sokszor meglátom a combján a helyét..
2012. jún. 9. 09:35
 5/8 A kérdező kommentje:
És a köldökéig ér.
2012. jún. 9. 09:41
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

add el a jófogáson és vegyél neki nagyobbat

simán vehetsz 3-ast is

én újszülött kortól azzal kezdtem

ezek a babák nőnek mint a gomba

2012. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 3650 grammal született, de mi egyből 2-es mérettel kezdtünk, mert az egyes bevágott a combjánál.
2012. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Huh, hát akkor lehet nem tudjuk elhasználni a pelust? :S

Ja mondjuk lehetett volna több eszem bevásárlásnál így utólag :S

2012. jún. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!