Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csaszaros anyukak ti mikor...

Csaszaros anyukak ti mikor kezdtetek el sportolni szules utan? Arra is kivancsi lennek mennyi ido utan kezdett el latszani az eredmeny. Elore is koszonom valaszotokat

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 13:54
 1/2 Disi ***** válasza:
Én most kezdtem el pár hete. Valahogy eddig vártam a csodát :))) Zumbára járok heti egy-két alkalommal. Szülés után 5 kg maradt rajtam, ami tudom nem sok, de a combom és a fenekem rettentően narancsbőrös, úgy néz ki mint egy domborztai térkép :((( A mérleg még nem nagyon mutat változást (talán 1 kg-mal vagyok kevesebb), de a ruháimon érzem, hogy alakult valami. Úgyhogy lelkesen nyomom tovább :)))
2012. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Disi ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy 11 hós a babám.
2012. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!