Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, miért isztok magnéziu...

Anyukák, miért isztok magnéziumot? Mire jó?

Figyelt kérdés
Sok válaszban láttam, hogy igyon magnéziumot, tényleg segít valamiben? Ha jól vettem ki, abban, hogyha valaki esetleg keveset tud aludni? Fáradtságra?

2012. jún. 11. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhességben: görcsoldó és izomlazító hatása van, ezáltal a koraszülést megelőzheti.

Amúgy pedig a feszültséget is oldja, tehát alapvetően jótékony hatása van.

Én tabletta formájában szedtem terhesen görcsök ellen.

Ha pedig fáradt és nyűgös vagyok, akkor a mai napig van, hogy beveszek egy-egy szemet.

2012. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a magnézium pezsgőtablettának is ilyen hatása van? Rámférne :S

Szoptatom a babát, ugye nem ártanék neki vele, ha innék?

2012. jún. 11. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha orvos mondja, akkor kell szedni. Nekem majdnem elvágta a torkom, mikor mondtam neki, hogy szedem :-), keményedésre szokták felírni, én meg egyszer-kétszer keményedtem erre vettem a patikában, az orvos utána mondta, hogy mindenki mindent beszed saját felellőségre, azt hiszi ezzel jót csinál, napi (!!!) négy-öt keményedésre írja fel enyhe mértékben, tehát nem szabad ész nélkül szedni (semmit).
2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én már nem vagyok várandós :)
2012. jún. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!