Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesen lévő anyukák, akik nem...

Gyesen lévő anyukák, akik nem dolgoztak terhesség előtt, mik a kilátásaitok?

Figyelt kérdés

Főként azoktól kérdezem, ahol a kicsi hamarosan betölti a 3 évet.

Hogy fogtok elhelyezkedni, van-e valami lehetőségetek...

(Olyan is írhat, aki bár dolgozott előtte, de oda nem tud vissza menni.)



2012. jún. 8. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Én dolgoztam, de mivel határozott idejű volt a szerződésem, így nem tudok vissza menni. Pont ma kaptam a jó hírt, hogy felvettek egy helyre :) Szóval most nagy a boldogságom, de ár több mint fél éve aktívan kerestem munkát és csak most sikerült. Idegörlő volt, nagyon. De nem hagytam, hogy ezt a kislányunk érezze. És ehhez persze kellett férjem támogatása is, aki tényleg támogat lelkileg és erősített. Mert amikor sorra jöttek a nemleges válaszok, az nagyon rossz volt. De enélkül meg nem lehet munkát találni. Sok kitartást kívánok, az nagyon kell, és soha ne add fel !!!
2012. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Sok helyre elküldtem az önéletrajzom,de még válasz se érkezett, csak egy helyről, ott a munkaidő 14-22 lett volna...

4 hónapom van még, de sok jóra nem merek számítani gyakorlatilag pályakezdőként..

2012. jún. 8. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kisfiam két éves múlt. A munkahely ahonnan eljöttem szülni megszűnt így keresnem kellett. Szeptembertől lesz bölcsis a kisfiam. Gondoltam már most elkezdek keresni, hogy addigra legyen munkahelyem. Tegnap jeleztek vissza, hogy megkaptam egy állást. Egy hónapig kerestem. Rengeteg helyre elküldtem az önéletrajzomat. Erre az időre családi napközibe jár majd a kisfiam. Elég húzós, de megéri kigazdálkodni. Ha már most elkezted keresni, biztos, hogy összejön valami.

2012. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit arrébb van még,majd áprislisban lesz a lányom 2 éves,akkor megy bölcsibe.Én januártól kezdek majd aktívan munkát keresni,mert sajnos a munkahelyem megszűnt a gyedem idején.Biztos nem lesz egyszerű,de egyenlőre még bizakodó vagyok.
2012. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megyek vissza az egyetemre, ahonnan eljöttem szülni, a pici pedig bölcsibe. Szerencsére elég jó az ösztöndíjam, egyelőre ez a "munkám".
2012. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam még csak 13,5 hónapos,nem dolgoztam előtte csak diák munkákat nyaranta,év közben,és főiskolát is mellette csinálom,emellett elkezdtünk párommal egy vállalkozást.Szeptemberben megy a kisfiunk bölcsibe én gyakorlatra csináljuk a vállalkozást,majd keresek egy részmunkaidő állást egyelőre államvizsgáig.
2012. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!