Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvédelmi támogatást...

Gyermekvédelmi támogatást szeretnék igéybe venni, mert egyedül maradtam a kisfiammal. A fizetésemen van letiltás és nem tudom bele számít e az az összeg. Tehát a tiltás előtt vagy után osszam el a havi jövedelmet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a tiltás előtti összeget oszd el, de mellékelj valamit a letiltásról. Illetve egy egyedülállósági nyilatkozatot is mellékelni kell.
2012. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számolják bele a tiltást,de próba szerencse.!Én is kértem amikor egyedül maradtam a gyerekkel.Én hitelt fizettem ,de nem érdekelte őket,csak az hogy mennyi a fizetésem.
2012. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is letiltás van, férjem fizetésének 50%-a.

Mikor a munkahelye kiadta az igazolást, már a maradék 50%-os netto összeget írták a papírra, mivel ténylegesen csak ennyit kap kézhez.

Valamint kérték hozzá csatolni a letiltási határozatot.

(pl. gyerektartás stb.)

2012. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!