Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit nem...

Van olyan dolog amit nem tudtok elfelejteni - megbocsátani férjeteknek, és ha igen, mi az, nagyon súlyos és Mégis vele vagytok mert úgy érzitek ő az igazi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

amikor még jártunk, és a beszélgetések során kiderültek dolgok, hogy miket csinált korábban, nekem akkor volt egyszer, hogy betelt a pohár, és azt mondtam, innentől nem érdekel miket csinált, az a lényeg, hogy most mi van. Azóta engem nem is zavarnak ezek, de már a férjem is teljesen más ember, mint 20-25 évesen volt.

Pl.: Elütött részegen egy kisfiút. Úgy megvert egyszer valakit, hogy fekve hagyta ott, és nem tudja mi lett vele. Egyszer megütött egy nőt. Stb...


Csak érdeklődsz, vagy nálatok is van/volt valami?

2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Volt egyszer egy nő, akivel túl sokat telefonálgatott, sms-ezett. Egy helyen dolgoztak és a részletes telefonszámla kimutatta, hogy hajnal 5-kor ahogy itthonról elindult már hívta a nőt, míg be nem ért végig sms-eztek vagy telefonáltak. Délután ahogy végzett és kilépett a melóhelyről megint csak sms és telefon szinte hazáig vagy akár estig is, ha én nem voltam itthon.

Én eközben még fősulin voltam egész nap, és állandóan panaszkodtam, hogy nem ír soha egy sms-t sem, mire közölte, hogy ő ezzel a telefonnal nem tud sms-t írni, túl sokáig tart.


Mikor kijött a részletes számla, persze magas volt. Együtt néztük át, tehát nem az volt, hogy túrtam volna a cuccai között. Szóval együtt átnéztük, a nőnek 98 nekem 2 db sms-t küldött egész hónapban. Letörtem. (Ja és volt egy sms a telefonjában, ami úgy kezdődött szia Picim... erre azt mondta ő mindenkit picimnek hív a munkahelyén... na mondom remek)


Én komolyan hittem, hogy megcsal, de ő állította, hogy nem igaz, azóta is azt mondja. Akkor majdnem elhagytam, nagyon rossz volt. Azóta több év eltelt, már nem ott dolgozik, már a férjem és gyerekünk is van.

Megbocsájtani meg tudtam, hiszen elvileg nem történt semmi... elfelejteni nem tudtam, de már nem olyan élénk az emlék.

2012. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Kedves utolsó válaszoló: ezt gondolom Te sem hiszed el? Ne haragudj, de ez annyira egyértelmű.
2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
14.12-essel teljesen egyetértek! Szerintem is egyértelmű...
2012. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Hasonló történt, mint a második válaszolóval. Megvolt az oka (én), hogy máshoz fordult törődésért sajnos, mégsem fogom tudni soha elfelejteni neki. Nagyon megbántott. De túlléptünk rajta, és együtt kijavítottuk a kapcsolatunkat.
2012. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!