Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyeduallo szulokent mennyivel...

Egyeduallo szulokent mennyivel nehezebb az elet egy kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki, nemsokara egyedul fogom tovabb nevelni a kislanyomat. Sokszor elszomorodok es felek nagyon, hogy mi lesz velunk egyedul, apa nelkul. Nagyszulok kozul csak egy papa el. Az ovodaban az egyeduallo szuloket mindig tul stresszesnek, idegesnek latom.
2009. júl. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van anyagi es pszihikai resze a dolognak.En ot evig neveltem egyedul a fiamaT(11honapos koratol),reggeltol estig meloztam hogy mindene meglegyen,viszont a lelki resze fajdalmasabb volt,het vegen amikor kimentem vele setalni szakadt meg a szivem amikor boldog csaladokat lattam...De karpotolt a sors mindenert mert adott egy olyan ferfit aki most fiakent szereti es neveli a fiamat egyszoval ami utan vagyakozik az ember vegul csak megkapja ha megerdemli es nem rossz ember,ne szomorkodj neked is eljon az igazi...
2009. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy! Orulok, hogy talaltal egy szereto tarsat magatoknak:)
2009. júl. 4. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül nevelem a kisfiam mióta megszületett. Az anyagi csődre most nem térnék ki, az már így is elég stressz, de engem ennél is jobban bánt, hogy azokat a kis hétköznapi, apró segítségeket nem kapom meg, amiket normális esetben megkap egy anyuka. Hogy pl. a fürdőkádból éjfélkor ne kelljen kiugranom, mert a gyereknek kiesett a cumija, vagy hogy legalább a legnehezebb holmikat ne nekem kelljen gyerekkel, buszon hazacipelni. Meg néha kicsit befordulok, amikor napok óta nem találkozom felnőtt emberrel. Persze aki már dolgozik, annál legalább ez nincs.

De azért nem akarlak elkeseríteni, ki lehet bírni, meg jobb esetben az ember nem marad egész életében egyedülálló szülő. Nekem szerencsére ott az anyukám, apukám, akik segítenek, ha tudnak, ha nagyon akarom, akkor még szórakozni is van lehetőségem elmenni (csak pénzem nincs rá), szóval én bízom benne, hogy előbb utóbb majd csak akad valaki, aki a férfi lesz a családban. Ősztől meg már nem is leszek itthon, szerintem mindkettőnknek jót fog tenni a változás.

2009. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtal. Azert jo, hogy vannak nagyszulok akik segiteni tudnak neked.

Nagyon felek, mert tudom, hogy nem lesz konnyu(((

2009. júl. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!