Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van itt köztetek...

Anyukák, van itt köztetek olyan akinek a gyerekei között csak egy év van, vagy még annyi sem?

Figyelt kérdés
Mesélnétek nekem ,hogy milyen az élet egy pici és egy kicsi babával?
2012. jún. 16. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 perc van:)Na jó tudom nem rám gondoltál,de aki azt mondja hogy könnyű az hazudik,én úgy vagyok vele hogy ennek az egyik kicsi másik pici verziónak is meg van a pozitív és negatív oldala,de ha így szeretnéd én amondó vagyok hogy segítség nélkül kösd fel a gatyát!!!!Akkor lesz majd szerintem már könnyebb ha mindkettő elmúlik 1 vagy akár 1,5 éves....nálunk most 1,5 évesek és ezzel ugye az elméjük is alakul és most habár még mindig sok a hiszti de kicsit jobb velük,egy nagyon kicsit:))
2012. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtál,tudom hogy nagyon nehéz lesz ,bár a két nagyobb gyerekem közt másfél év van és nekem nem volt ezzel problémám, pedig nem volt segítségem.Nem direkt lesz most ilyen kicsi a korkülönbség,a kisfiam 3 és fél hónapos viszont ma teszteltem egy pozit,ezek szerint 5 hetes terhes vagyok.Így nem lesz köztük egy egész év sem, ha 2 héttel előbb jön a baba,mint a tesói is tették,akkor pont 11 hónap lesz köztük.
2012. jún. 16. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Na,akkor nem aggódj, ha már volt két kiskorkülönbséges babád, és van is így tapasztalatod, nem lesz gáz nagyon, vagyis inkább amiatt hogy hárman? lesznek.

Akkor most van egy 19-20 hósod, egy pár hósod és pocis vagy?(bocs pontos adatodra nem emlékeszem, de talán kb így? )

Én is ikres vagyok, 21 hónap van a nagylányom és az ikerfiaim között. Nekem az ikrekkel nem volt vészes, azaz nem lett volna, csak a lányzó miatt volt néha gáz, viszont az ikrekkel azért is volt könnyebb, mert ott volt a nagy, aki miatt volt tapasztalatom, rutinom.

2012. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valakivel összekeversz,én az 5. babámmal vagyok 5 hetes terhes.Az én gyerekeim már nagyok,18,16 és fél,9 és fél évesek és van egy picikém aki 3 és fél hónapos.
2012. jún. 16. 15:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Ikres anyukák is irjanak nyugodtan.Én arra lettem volna kiváncsi hogy mennyire nehéz két ilyen baba élet ritmusát összeegyeztetni,a nagy után már sokat kell szaladgálni,a kicsi meg sok időt igényel,még mindkettőt etetgetni kell,hogy megy a fürdetés?A nagyoknál nem volt gond,mert elég önálló volt már a fiam másfél évesen,mikor született a lányom,a fiam már tudott járni,játszani és enni egyedül,szinte csak figyelnem kellett rá,de egy 11-12 hónapos gyerek még nagyon sok törödést és figyelmetigényel.
2012. jún. 16. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

nincs egészen 11 hó különbség a gyermekeim között.

Számomra az első év,maga volt a "pokol".

de túl vagyok rajta,most már 3 és 4 évesek.

Összenőttek kb. mire a pici másfél éves lett

Féltékenység most kezd lenni,de teljesen természetes ez.

2012. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Terhesség vége is nehéz lesz,volt h bőgtem a kicsi fiammal együtt az ágya mellett,mert a keményedések miatt nem bírtam kivenni.

nagyon megértő volt, terhességem elején rettentő fáradékony voltam,ahányszor aludt a fiam én is vele együtt.sokszor futott az egész ház. anyum jött segíteni minden pénteken.kis babanyelvén ő nevezte el giginek a pocakomba lévő babát,akkor még nem tudtuk a nemét,de telibe találta a gigivel,mert kislány lett. Sokszor puszilta,bujt a pocakomhoz és mosolyogva gügyögte gigi.

terhességem vége felé a csomagom mellé, neki is volt készítve kis csomag,ha ne talánta senki nem tudna jönni vigyázzni rá.

Szülés gyors volt,2 óra alatt kibujt a lányom.de rettentő fájdalmas,szóval gyors szülésre számits,terhesség végén mindig legyen segitséged.

2012. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hűha,utolsó jól megijesztettél a gyors szüléssel mert én eddig is nagyon gyorsan szültem,az első és a harmadik baba 3 óra,a második 1 ó 45 p a negyedik 2 óra volt!Ha gyorsabban jön nem érek be időben a kórházba :-)50km a kórház ha nagy a forgalom vagy rossz az út akár másfél óra is lehet.Köszönöm a válaszodat!
2012. jún. 24. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
legjobb lesz ha első keményedésél majd elindulsz:O)
2012. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-))
2012. jún. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!