Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan érintene ha a gyermeket...

Hogyan érintene ha a gyermeketek mentális/lelki betegséggel élne? (évek óta)

Figyelt kérdés
kedves szülők főleg hozzátok szól a kérdés...én egy Apuka vagyok a 22 éves fiamról van szó.Agorafóbiája és depressziós magatartás zavara. Az Anyjával elküldtük már pszichológushoz,(nem egyhez) voltunk vele pszichiáternél is de mintha immúnis lenne a gyógyszeres kezelésre. Az érdekelne h van e itt olyan szülő akinek a gyermeke hasonló problémával küzd?

2012. jún. 18. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy csak a gyógyszeres kezelés elég lenne. Valamilyen oka van a magatartászavarának, ha nem az agyával van gond. Erre kéne rájönni.

Szomorú lennék, de segítenék, ahol tudok, egyértelműen.

2012. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rohadt szarul érintene,mert én pánikbeteg vagyok,és ha egyet kívánhatok,akkor az az lenne,hogy a gyerekem semmiféle mentális zavarral ne kerüljön még csak köszönő viszonyba se.Segíteni sajnos én sem tudok,neki kell akarnia a gyógyulást,neki kell meg keresni a módját,legyen az gyógyszeres kezelés,homeopátia,ezoterika stb.

Nem tudom szeret-e olvasni a fiad,de egy könyvet mindenképpen ajánlok neki,nekem rengeteget segített Louise L.Hay_ Éld az életed!

2012. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... Azt hiszem mi mindent megpróbáltunk annak érdekében h jobban legyen. Innentől kezdve rábízzuk a dolgot így döntöttünk. Szomorú de ez van.
2012. jún. 19. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!