Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen nagy melegben mennyi...

Ilyen nagy melegben mennyi időt vagytok kint a gyerekekkel? 1-2-4-5 évesek?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa, mert én ma szabályosan rosszul éreztem magam néha így kevesebbet voltunk kint összességében mint más napon, és ha ilyen forróság marad, akkor így is marad ez, délelőtt voltunk kint fél10-11 ig és délután 5-fél7ig.
2012. jún. 18. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi reggeli után 8 körül mentünk ki 10-ig.

Délután (este) fél7-kor mentünk ki, és most jöttünk meg nem rég. Most is 31 fok van.

2012. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Elfelejtettem írni , hogy 2 éves.

2012. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

reggel hamar ki kell menni, itt lehet nyerni:)

8-10,11, majd 5-8 du.

2012. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Délután vagyunk kint, olyan fél 5-től már nem éri nap a kertet. Ilyenkor kb. fél 8-ig kint vagyunk.

Nagy hőségben, főleg napon nem olyan jó kint lenni, úgyhogy ne legyen emiatt lelkiismeret-furdalásod esetleg, ha kevesebbet vagytok kint, mint általában.

2012. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen fura. Kitört a nyáriszünet aztán mindig ígérgetem a fiamnak (5 éves ovis) hogy mennyit leszünk kint (utál bent ülni) erre semmi humorom kint lenni, árnyék nem sok, rábeszélni se lehet őt de a kisebbeket meg pláne hogy húzódjanak árnyékba. (van még egy 3 évesem és egy 7 hónaposom).
2012. jún. 18. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
mi csak délelőtt kb. 11-ig. Én nem bírom a napot, és este meg 7-8 felé hová vigyem a 2 és 3 évest? Ilyenkor a játszón már a nagy 10 évesek vannak, közéjük nem szoktam, sétálni hová? Ráadásul az apjuk is csak este látja őket, én meg vigyem el őket pont akkor? Mondjuk mi de. korán indulunk, 8 után, mert hatkor kelnek. Séta, bolt és játszó, ameddig bírják, de max. 11-ig.
2012. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi kint vagyunk délig, ált. medencézik (árnyékban). Bemegyünk, ebéd, alvás, aztán megint kint van estig. Tegnap is még fél 9kor fociztunk. Nem lehet bent tartani, simán megszökik, amint leveszem róla a szemem. Bent nem köti le most semmi, hiába van ezer játéka...
2012. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7. vagyok, elfelejtettem a lényeget, 2,5 éves a fiam.
2012. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
aha hát igen, itt nincs árnyék, vagyis alig. sajnos.
2012. jún. 18. 22:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát mi reggel meg napközben nem megyünk sehova, mert oviban van még a fiam a héten (igaz, az oviban meg kint vannak az udvaron szinte egész nap és vizipisztolyoznak), de amikor 4 felé hazaérünk, akkor még nagyon nem megyünk le ilyenkor. Ma is csak este hétkor mentünk le, amikor már nem tűzött a nap, de hétvégén is így voltunk lent, 6-7 között indultunk el, aztán 8 körül haza.
2012. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!