Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mestersegesen lehet ikreket...

Mestersegesen lehet ikreket varni?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem hogy: nem termeszetes modon lesz iker terhes a kismama?mi a baratommal most alnank oeszen a gyermek valalasra de meg nemtudjuk mert ha nem lehet akkkor megcsinaljuk mi de ha lehetne akkor nem lenne rosz de meg akkor sem biztos normalis valaszokat koszonom

2012. jún. 19. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

eléggé zavaros, amit írsz

ikreket szeretnél? Lehetsz természetes úton is ikerterhes, főleg, ha van valamelyikőtök családjában ikerpár már. Mesterséges úton történő megtermékenyítésnél gyakoribb az ikerterhesség, de csak azért nem vehettek részt lombikprogramban, mert ikreket akartok, ahhoz az kell, hogy természetes úton ne születhessen gyereketek valamelyikőtök betegsége miatt.

2012. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ikreket szeretnék.mi az a lombik? :o
2012. jún. 19. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Megdöbbentő, hogy normális válaszokat vársz ezek után :)))

A lényeg, hogy direktbe nem csinálnak ikreket. Írj levelet a Mikulásnak...

2012. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
s kedves privát leveledre a válaszom: nem az én feladatom egy ilyen alapvető dolgot elmagyarázni, elmondtam, hogy hol találod, keress rá, nem fogom az egész folyamatot leírni, ennyi időm nincs, nem is fizeted meg. Segítettem, neked meg nem elég. Sajnálom. De azt is, hogy ne, tudsz értelmesen kérdezni és a választ sem érted.
2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te még várj azzal a gyerekvállalással... először inkább tanulj meg helyesen írni, művelődj, tanulj a gyerekvállalással kapcsolatos kifejezésekről (lombik).

Aztán elkezdhetsz babá(ko)n gondolkodni. Mondom gondolkodni.

2012. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jol vanna -.-"
2012. jún. 19. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:

azért gyerekvállalás előtt nem ártana ezt mélyebben tanulmányoznod:


[link]

2012. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TifannyASD válasza:
Minek akarsz te 10 évesen gyereket? Tudod milyen nagy felelősséggel jár, egy új élet? Mert a helyesírásod alapján nem igen hiszem hogy tudnád!
2013. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!