Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen szörnyű a...

Tényleg ilyen szörnyű a lányom neve?

Figyelt kérdés

Nadinka

Szerintem nagyon szép név. A párom választotta. Bárkinek mondom hogy mi a neve ötször visszakérdeznek és,elég erős véleményük van hogy nem lehet kimondani,leírni,stb... Mondjuk nem zavar csak kíváncsi vagyok ismeretlenek véleményére is.

A kislányom ki tudja mondani a nevét és le is tudja írni. Nagyon illik rá a neve és neki is tetszik. 5éves



2012. jún. 19. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ismerősöm (35 éves) Nadin, de ott van a családban francia vonatkozás.

A Nadinka szerintem kicsit túlzás már, ráadásul a Na-Dinka sok csúfolódás melegágya lehet...

De ízlések és pofonok, unokatesóm lányai Flóra és Fauna.

2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg, hogy nektek tetszik. Egyébként nekem csak szimplán furcsa, nem mondanám, hogy szörnyű. Én biztosan nem adtam volna neki ezt a nevet, de remélhetőleg majd 15 év múlva is ugyanígy fogja szeretni a kislány. Addigra majd megszokják. Annyi fura név van mostanában, hogy lassan a hagyományos nevekkel fognak szégyenkezni a gyerekek. Hogy becézitek egyébként?
2012. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Így becézve kicsit fura, de magában a Nadin az nagyon szép név szerintem.
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Elég ritka...szerintem.Szépnek szép, csak szegény lányt szanaszét fogják szívatni a suliban, a "dinka" végződés miatt.Meg szerintem nehezen megjegyezhető tényleg..
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nadi,Nana de én Kicsimnek szoktam
2012. jún. 19. 16:32
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Ne törődj senkivel. Nagyon aranyos, szép név. Elég gáz, ha valaki nem tudja kimondani... És ha valakinek nem is tetszik, miből gondolja, hogy erre te kíváncsi vagy???

Mi lenne ha minden gyerek Anna lenne...

Az én kislányom Zoé, ettől is mindenki frászt kapott 8 éve... Cseppet sem érdekelt. Az én gyerekem. Most is babát várok, és hasonlóképpen nem lesz hétköznapi neve. :)

2012. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem szörnyű, de ha valaki ilyen névvel mutatkozna be, 10 perc múlva már nem emlékeznék rá...

A Nana becézés viszont szép, lányos.

2012. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de először Nándikának olvastam. :-)

Amúgy nekem is tetszik, de én nem mernék Mo-n idegen nevet adni a gyerekemnek, a megjegyzések miatt. Tudom hogy nem kell foglalkozni másokkal, de valahol engem is zavarna, ugyanúgy ahogy téged. Külföldön nem foglalkoznak ennyire a nevekkel mint Mo-on.

2012. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hogy Nadin úgy nagyon szép,így hogy Nadinka még nem hallottam.Nem szörnyű amúgy.És őszintén kit izgat????Manapság rengeteg ismeretlen,furcsa,különleges,sosem hallott név van,ez is egy közüle.Ennyi :)
2012. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Én ismerek olyan családot, ahol a két lány: Eperke és Málna.. Megkérdeztük tőlük, ha fiú lenne, akkor uborka lenne-e...:D Egyenként szép név, de ha már ketten vannak, túlzás..

Bocs nem a kérdésre válaszoltam, de muszáj volt..:)

Egyébként szerintem sem szörnyű. És a Nana tényleg jó becézés..:)

2012. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!