Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen szörnyű a...

Tényleg ilyen szörnyű a lányom neve?

Figyelt kérdés

Nadinka

Szerintem nagyon szép név. A párom választotta. Bárkinek mondom hogy mi a neve ötször visszakérdeznek és,elég erős véleményük van hogy nem lehet kimondani,leírni,stb... Mondjuk nem zavar csak kíváncsi vagyok ismeretlenek véleményére is.

A kislányom ki tudja mondani a nevét és le is tudja írni. Nagyon illik rá a neve és neki is tetszik. 5éves



2012. jún. 19. 16:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igy lett anyakonyvezve,hogy Nadinka? Mert ezt igy nem igazan jo, egyszer felno a kislanyotok es akkor lehet,hogy zavarni fogja. Inkabb ugy kellett volna,hogy Nadin es meg mindig hivhattatok volna Nadinnak.

Bar igaz,hogy A Monika,Erika is ka-val vegzodik de nalam a Nadinka mas kategoria.

Egyebkent a Nadin maga szep nev, egy angol ismerosomet hivjak Nadine-nak.

2012. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

"es meg mindig hivhattatok volna Nadinkanak"

bocsi, elirtam

2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem szörnyű név. Mondjuk én inkább Nadinnak neveztem volna el, mert így lehet, hogy elég kellemetlen lesz Neki, ha nagyobb lesz.
2012. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

szerintem ha felnő akkor már nem fog tetszeni neki :S

elég idiótán hangzik a "dinka", meg, hogy alapból ennyire végsőkig becenév :S

azért ez kínos lehet, pl. ha ügyvéd lesz...


bocs, hogy őszintén válaszoltam, remélem nem bántottalak meg

2012. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Különleges és Ritka név. Nekem is jobban tetszene Nadin alakban, nem szeretem a ka-végű keresztneveket.

Ismerek egy Darinkát ő nagyon szereti a különleges nevét.

2012. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név, és különleges is. Bár a dinka végződés nem túl szerencsés, de reméljük nem fogják majd emiatt csúfolni.

Ne aggódj emiatt, olyan név, ami mindenkinek tetszik, úgysincs, a Nadinka pedig legalább nem egy tucatnév, és szép is, nőies is.

2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha így van anyakönyvezve, sanszos hogy a suli borzalmas lesz (dinka??) és ha valami komoly szakmát választ, lehet h átratja Nadinra vagy Natáliára. Képzeld el az ajtaján pl Dr. XY Nadinka ügyvéd/főorvos/építész de amúgy szép nőie név, talán a Nadin forma jobb lenne, azt Nadine-nak külföldön is elfogadják, de nekem összességben tetszik (csak az a dinka végződés...)
2012. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem két dolog jutott eszembe. Az egyik Nadine, egy könyv szereplője, a másik pedig az, hogy "Na, dinka!" Bocsi, de miért kellett bele az a "k" betű? Mondjuk a legjobb úgy lenne szerintem, ha azt az egész "ka" -véget le vennénk róla! Nem kell az oda!! :) Tényleg bocsi!:)
2012. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok megin!:D Úgy annak a könyvbéli szereplőnek nagyon jól áll, és akkor ő "Nedin" :)
2012. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nándika xddd
2021. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!