Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek reagálni fognak...

Szerintetek reagálni fognak kiírásomra a szomszédaim?

Figyelt kérdés
A minap egy kiírást tettem közzé a faliújságon, nagyon fontosnak tartom, hogy minél előbb visszajelzést kapjak, de nem tudom, hogy helyesen fogalmaztam-e meg a mondandómat.
2012. ápr. 10. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha te sem tudod, akkor mi honnan fogjuk tudni? :)
2012. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hátrányos helyzetemből adódóan konkrétan babaruhákkal kapcs írtam ki, hogy "Használt, kinőtt baba-és gyermekruháit szívesen átveszem.."írtam pár sort az anyagi helyzetemről és hogy a két kicsi gyermekemet nehéz körülmények között nevelem stb.stb.Elérhetőségek.
2012. ápr. 10. 08:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi első, most küldtem el a kiegészítést.

:)

2012. ápr. 10. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, így más, bocsi, elkapkodtam! :))))


Remélhetőleg fognak reagálni, főleg, ha vannak esetleg kisgyermekesek a házban. ;) Én részemről reagálnék.

2012. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is reagálnék, de végül is az is fontos hogy milyenek az ottani emberek.Én kiraknám a védőnőnél is, mert ahol mi vagyunk ott engedik.Interneten akár, meg mindenhol.Elég kis réteg az a ház ahol élsz.Máltai szeretet szolgálat nincs a közeletekben?Nem tudom milyen időközönként, de ott szoktak osztani ruhát a rászorultaknak.Egyik rokonom egyszer 1 zsák ruhát hozott így a lányomnak, és nem is rosszak!
2012. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva már jártam a Máltaiban és a Vöröskeresztnél is, de nem fogadták el azt, hogy nincs állandó bp-i lakcímem, de még tartózkodási helyem se, így nem vok jogosult a segítségükre....
2012. ápr. 10. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A védőnőnél is érdeklődhetsz, mivel nekik szoktak ruhát felajánlani.
2012. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!