Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben hogy megszületett a babája és rá nem sok idöre megint terhes lett?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok vagy mi volt az elsö gondolatotok?
2012. jún. 23. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak elképzeltem 1x, de nem pozitív képként....Viszont többen teherbeesnek, gondolván, hogy a szoptatás véd. (most ne vedd magadra) . Régi közhiedelem, ami számos eset kapcsán megdőlni látszik.....
2012. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk most sem nagy a legkisebb babám, 6 hónapos....de egyszer-kétszer a férjemmel megszakítottan "védekeztünk", utána tiszta para voltam,meg ő is , mert 3 napot késett....DE 99%, megtartottuk volna, csak elég nehéz lett volna elmondani a családban, h megint baba lesz....
2012. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem még nincs 1 babám sem csak kiváncsi voltam!:)Remélem nekünk is hamarosan összejön!:)Köszi a válaszokat!:)
2012. jún. 23. 18:19
 4/11 anonim válasza:

6 hós volt a fiam amikor újra terhes lettem, elmentem orvoshoz azt mondta nem vagyok az 1 hónap múlva vissza mentem megint azt mondta nincs itt semmi egy hétre rá kiderült 10 hetes terhes vagyok már nem tudtam mit tenni.

Végül minden jól alakult és egyáltalán nem bántam meg hogy csak 16 hónap van köztük, együtt felnőttek.

2012. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"mi volt az elsö gondolatotok?"


jaj te jó ég, most mi lesz, én nem akarok szülni, de rohadtul fájt, jaj én nem akarom, de nem akarom elvetetni, de most mi lesz, így nem tudok visszamenni dolgozni, hogy élünk majd meg, de nem akarok megint szülni....

Na kb. ez.

2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem velem történt,de közeli családtagnál.Egyik gyerek január elején született,a második az év decemberében.
2012. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ÉN:) 6 hetes volt a 2. kislányom amikor megfogant a kisfiam. 10,5 hó van köztük. Hogy mit gondoltam? Ne akard tudni:D
2012. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen Utolsó! Elolvastam és beleborzongtam. Hahhhhhhh....
2012. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. vagyok. A történet attól szép hogy 20 hetes voltam amikor kiderült. Érvágás volt, de most már semmit nem bánok! Imádom őket!
2012. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula! :-) (bocsánat a kérdezőtől, de ez annyira felfoghatatlan nekem, pedig nekem is kettő van, talán azért... és én is imádom őket!!!)
2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!