Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik terhességre ikrek....

Harmadik terhességre ikrek. Van köztünk itt ilyen?

Figyelt kérdés
Neeeem, én nem várok ikreket. Csak épp érdekel, hogy mi van, ha harmadjára ikreket kapnánk fentről. :) Merthogy hajlam lenne, rá a családban vannak ikrek. Ti hogy reagáltatok, mikor megtudtátok?

2012. jún. 23. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyon örültem, mindig is álmom volt, h ikreim lesznek. Amikor a doki mondta, hogy ez bizony két petezsák, "A" és "B", akkor hirtelen fel sem fogtam......csak az aggasztotta a dokit, h az egyik kisebb, mint a másik...de mondta 2 hét múlva kontroll, addigra lesz szívhang is.... Mindenkinek mondtam szűk családi körben, h ikereket lát a doki, és hogy kontroll, de jó lenne, ha.....

Na, 2 hét múlva nagy izgatottan visszamentem, akkor már az egyik petezsák ugyanolyan volt, egy milliméternyit se fejlődött és bár volt benne icipici embrió , szívhang sehol.....:((

Bocs hogy ezt a történetet leírtam, de ezzel csak azt akarom írni, h az esély "bennem" is megvan, és ha véletlen 3. babát akarnánk, lehet hogy esélyesebben futok neki:)))))

2012. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem éppen ez volt a helyzet, két lány után a harmadik terhességnél ikreket vártam - szintén lányok lettek.

Amikor megtudtam, elöször teljesen sokkolt a dolog, el sem tudtam képzelni, hogy mit lehet egyszerre két gyerekkel kezdeni, meg mennyivel több kiadásunk lesz, ha egy helyett kettö születik ameglévö kettö mellé. Szerencsére ez a 11. hétben volt, igy mire meglettek, mindketten hozzászoktunk a dologhoz.

Eleinte nehezebb volt, de megfelelö szervezéssel elég jól elboldogultunk. A kettövel közel sem volr dupla annyi munka és ahogy nöttek, egyre inkább eljátszottak egymással, sokkal kevesebb dolgom volt velük.


Az érdesek viszont az, hogy seohl nem volt egyik családban sem elötte ikerterhesség, igy annál nagyobb volt a meglepetés.

2012. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is ilyen anyukával voltam egy kórteremben, akinek két lánya volt és utána szült lány ikreket. Sors viccel néha :)
2012. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyukámnak a 4.terhessége lett ikerterhesség, ebből vagyok én a B magzat. :) 3 fiú után jött két ikerlány, ráadásul kétpetájűek, szóval semennyire sem hasonlitunk szinte. :)

Most én is babát várok, mindjárt 16 hetes leszek, de úgy tudom egyedül van a babám.

2012. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(Látom, már beindultak az irigykedő lepontozók, de azért válaszolok én is! :P :))


Nálunk olyan volt a családban, hogy három gyermek után 4-5. babaként jöttek az ikrek. Ez még régen volt, szóval meglepetés volt a duplung. A szülők állítólag elsírták magukat, de utána már nagyon büszkék voltak, és nagyon szerették mind az öt gyermeküket.


Nálunk is ikrek vannak, és ha összejönne egy újabb ikerterhesség, a gyerekek száma miatt persze örülnénk neki, de azért meg is ijednék, hogy ők ne legyenek koraszülöttek, mint a tesóik.

2012. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kislányom van(nem ikrek),szeretnénk majd még egy harmadik babát is idővel,az esély meg van rá-a családunkban több ikerpár is van,sőt,tesóm is annak indult,végül a 12.héten már csak egyedül volt.Viszont barátnőm éppen így járt-a nagyfia mellé bevállalták a kistesót- kislány lett.Még szoptatta,kb.4 hós lehetett a kiscsaj,amikor ismét terhes lett-gyógyszer mellett-és 2 egészséges kisfia született:-)
2012. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az a felállás, hogy egypetéjű ikerlányok elsőre, aztán 20 hónap múlva a 3. lány, aztán 20 hónap múlva a 4. lány, aztán 20 hónap múlva - ez a jelen - egy kisfiú (néhány napon belül szülök)
2012. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukámnak első terhességekor ikrei voltak,de nem tudta ugye akkor még nem volt ennyi UH,aztán sajnos kórházba került,mert vérzett.De csak a szülésnél derült ki,hogy az a vérzés egy vetélés volt,mert két méhlepény volt.Úgy hogy egyedül lettem,de nálunk a családban sok az iker,és mivel én is az lettem volna,így elég valószínű,hogy lesznek ikreim,eddig egy 14 hónapos fiam van,a terhességem elején volt egy vérzésem amikor azt hittem én is és a doki is hogy elvetéltem,valószínűsíthető,hogy ikreim lettek volna csak az egyik nem volt elég erős,és egészséges így hamar elhalt.
2012. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!