Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ikerszüléses...

Tudtok nekem ikerszüléses videót mutatni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mi a francnak erről videókat nézegetni? Tök fölösleges. Egyébként jó esetben minden úgy történik, mint egy normál szülésnél, csak az 1. baba megszületése után még nincs vége, néhány perc múlva a 2. - at is ki kell nyomni. Az már igazából nem nehezíti meg az egészet, csak időben több, és persze fárasztóbb. Soha egy videót nem néztem meg, mégis megszültem az összes gyerekemet.
2012. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért baj az ha valaki megnézne egy ilyet??Nem kérdezte senki mennyit szűltél és hogy.
2012. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen miért baj....? nem mindegy mit csinálok csak kérem volna 1-2 videót és ennyi....
2012. jún. 24. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ismered a böngészőt ugye?És angol szótárat is tudsz használni.
2012. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért vagy itt ha nem tudsz a kérdésre válaszolni!
2012. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

http://www.youtube.com/watch?v=0bz68zAC0-g


Amikor az első baba megszületése után olyan sokáig "matat",

akkor befordítja a második babát. Ajánlom figyelmetekbe, hogy meddig véres utána az orvos karja... ÁÁÁÁ

2012. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!