Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik folttisztítót használjá...

Melyik folttisztítót használjátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

A konyha és a nappali egy légtérbe van. Mivel a konyhába nem fért el a kisasztala a kislányomnk, ezért a szőnyegen van, így viszont minden meglátszik a persze világos szőnyegen:-). Melyik folttisztítot használjátok, ami bevált?


Köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Cora saját márkás hab szőnyegtisztítót vettem.

Ahol folt van, ott befújom, körömkefével átsikálom, hamar szárad, és kiporszívózom.


De mivel nálunk is a szőnyegen van a kisasztala alatt, és lepotyog amit eszik, a kisasztalnál reggelizik ebédelnvacsorázik, én le cseréltem a szőnyeget egy világos barna szegett padlószőnyegre, ezen semmi folt nem látszik meg, ez egy fonott szőnyeg, nem a nyírt, így a kaja nem esik, ragad a szálak közé, a szöszök, semmi sem látszik rajta!


Előtte volt egy bordó fekete szőnyegünk, na azt naponta 10x kellett porszívózni, ezt elég heti 1-2 alkalommal.


A régit eladtam a teszveszen, abból vettem az újat.

2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ment a zöld kezecske.

Nálunk is az a baj, hogy ott eszik és minden étel meglátszik.

2012. jún. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!