Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha az exem...

Szerintetek, ha az exem befekteti az új pasiját a lányunk mellé egy ágyba, jelentsem-e a gyámügynek vagy felesleges, mert nem foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés
Csak egy ágyuk van, az exem alszik középen. Lányom a pasit előtte csak párszor látta (szóval nem egy régi kapcsolatról beszélünk)
2012. jún. 25. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan mit tenne a gyámügy? Nagyon sokan vannak, akik a szüleikkel alszanak.
2012. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idős a kislány, és te honnan tudsz erről?
2012. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
1. De ő nem az apa, hanem anya új bikája. Az úgy talán más.
2012. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ennél komolyabb dolgokat is lesz.rnak
2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Most attól félsz, hogy pedofil???
2012. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem rosszabb ez mintha éjszaka bemenne a szobájába és... Ne is beszéljünk róla.

Nem a lányod mellé fekteti a pasit hanem maga mellé. Gondolom azért csak nem dugnak olyankor. Vegyél a lányodnak egy ágyat. Hm?

2012. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ria6 ***** válasza:
67%
Szerintem mindegy ki mit gondol és ki mitől fél ez nem normális. Ha ez a helyzet szerintem az lenne a normális hogy amikor ott a kislány a pasi aludjon a földön, ha meg az anyánál a felügyeleti jog tehát ő neveli a lányt akkor meg vagy vegyenek egy pótágyat vagy öltözzenek 2szobás lakásba. De ez sehogy nem normális főleg mert friss a kapcsolat de még édes szülőknél sem egy gyere normális helyzetben külön aludjon, persze egyszer egyszer megengedett hébe-hóba de nem mindíg.
2012. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ria6 ***** válasza:
50%
Bocsánat hiba történt nem öltözenek hanem költözzenek.
2012. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én valamiért úgy érzem, hogy pótágyra sem telik nekik, nem hogy 2 szobás lakásra:/
2012. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Egy ágyban aludtak?És akkor?????Körberöhögne a gyámügy ha ezzel állítanál be hozzájuk!
2012. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!