Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktátok-e - és ha igen,...

Szoktátok-e - és ha igen, mivel- ijesztgetni gyermeketeket? Mennyi idős korukban?

Figyelt kérdés
Mivel szoktátok utána megmagyarázni, mivel vígasztaljátok őket?
2009. júl. 7. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
hát te hülye vagy....
2009. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Valóban kicsit félreérthető volt a kérdező, de ezen az oldalon amibe lehet, belekötnek a 'kukacoskodó' típusú olvasók. :-) Szerintem arra gondolt, pl. ha rosszat csinál, 'jön a kókó', 'elvisz a zsákos bácsi', hasonlók. Kislányom 22 hónapos, de még nem élek az ilyesfajta praktikákkal, később is megfontolandó, kb oviskortól.
2009. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha utána megvigasztalod, akkor semmi értelme alkalmazni ezt a fegyelmezési formát, szerintem a rejtély a lényeg benne. Előző voltam.
2009. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek! Miért is lennék hülye?! Ja! Persze, mert te annak tartasz. Ezt kikérem magamnak. Azt ne hidd, hogy én valaha is éltem ilyenfajta fegyelmezési módszerrel. Velem szemben viszont használták. Nem is egyszer. Ezért vagyok kiváncsi, él-e valaki manapság is ezzel a módszerrel. Már amennyire ezt felvállalják. Ez az oldal az őszinteségről szól, ezért bízom a válaszadókban. A véleményedet pedig tartsd meg magadnak.
2009. júl. 7. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van,a nagy 17 éves,soha de soha nem ijesztgettem!A pici 1 éves múlt,de őt sem fogom.Sztem szemét dolog.
2009. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvizs a KÓKÓ autóval,és nem vígasztalom utána.Kiegyensúlyozott gyerekek,és ami a lényeg nem szaladgáltak el mellőlem az utcán,mert ugye inkább féjen valamitől,mithogy forgalmas úton kitépje magát a kezemből,és elszaladjon.
2009. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!