Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan depis vagyok ma, nehéz...

Olyan depis vagyok ma, nehéz még lélegezni is. Hogy segítsek magamnak?

Figyelt kérdés

Két óvodás gyerekemmel vagyok itthon, teljesen egyedül már 2 hete. Vagyis mindig egyedül vagyok szinte, a férjem 2 hetente jár haza. Mostanság elég sok rossz dolog is jön össze eleve. De mai nap még élni is fárasztó. A gyerekek is vagy rosszak, vagy nem hagynak békén. Alap esetben ez egyáltalán nem okoz gondot. De ma olyan türelmetlen vagyok.

Már elmentünk egy nagyot sétálni, de az sem segített.


Volt valaki így és mi segített?


2012. jún. 26. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem überelni akarlak, de a 3 több, mint a 2 :) Vannak napok amikor én is úgy érzem, nincs tovább. Bár az én férjem minden nap hazajön, de reggel 6-tól este 7-ig nincs itthon... Nincs esetleg egy barátnőd akivel dumálhatsz egyet? Akár telefonon... Vagy valaki aki egy órára vigyázna rájuk? Vagy -bár nem vagyok én sem híve- olykor bizony bekapcsolok valami mesét, hogy lefoglalja őket...


Gondolok rád, ha kicsit segít a lelkednek :) Kitartás!!

2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ma? Remélem jobb egy kicsit! :)
2012. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!