Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van gonosz gyerek?

Szerintetek van gonosz gyerek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit értesz ez alatt, mit kell tennie, hogy gonosznak nevezd?
2012. jún. 26. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár valóban nem az ő hibája.

A fiam csoportjában van egy kisfiú, háááát annak a gyereknek szó szerint még a szeme sem áll jól, de komolyan! Úgy néz állandóan, mintha mérges lenne, mindig össze van húzva a szemöldöke. És persze mondanom sem kell, hogy iszonyú rossz gyerek, minden nap van vele valami probléma az oviban, amúgy 5 éves.

Mondjuk azzal a családi háttérrel nem is csodálom, mert apuka-anyuka sem százas. Utóbbi úgy hordta az ölében a gyereket, hogy közben a cigi lógott a szájából... Na nem emiatt lett ilyen a gyerek, csak ez is azt bizonyítja, hogy mennyi tengersok esze van... Olyan sötétek mindketten, hogy az hihetetlen, de tényleg!

2012. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen van még pedig pontosan a szülei hibájából válik azzá,nem kap rendes nevelést,nem kap elég szeretetet,esetleg azt látja a környezetében hogy egymást bántják és jót röhögnek rajta vagy Őt bántják és ezen szórakoznak.A szülő nagyon meghatározó főleg kb 10-11 éves korig,ha sosem büntetik meg azért ha rossz,és sosem szólnak rá,sőt még biztatják is semmi jó nem sül ki belőle.öcsém(féltesóm) 5 éves lesz nagyon értelmes,jó szándékú kisfiú,de olyan neveletlen és elkényeztetett,hogy hihetetlen,nincs büntetve nincs rászólva nincs megnevelve, a múltkor fellökte az 1 éves fiam aki meg akarta ölelni és jót röhögött rajta én rászóltam de nem foglalkozott velem,mert megszokta,hogy neki mindent szabad, na az ilyen helyzetek miatt évek múlva egy gonosz,hisztis,beképzelt kölyök lesz,ha nem tér észhez az anyja időben
2012. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a kislányom példáját és az utána levőket.

Van egy kisfiam is, 3,5 éves. Ő nem olyan, mint a szemléltetett kisfiú.

Szóval nem kislányos anyuka vagyok pusztán.

2012. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen van!
2012. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen van! Ismerek olyan embert, aki kiskorától abban lelte örömét, hogy másoknak fájdalmat okozzon, és felnőttként is egy aljas ember lett belőle. Vannak gonosz gyerekek.
2012. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Genetika + helytelen nevelés. Vannak simán rossz gyerekek, akik csak figyelemre vágynak, de olyanok is, akik egyszerűen aljasok.

Ismerősöm kisfia 2,5 éves és rettenetesen agresszív már vagy másfél éve. Üt-vág mindenkit. Kifigyeli, hogy más gyerekek mikor teszik le a kedvenc játékukat, majd elveszi és eldugja. Ha rászól valaki, rohan az anyjához és azt hazudja, hogy megverték. Mikor az anyja felveszi, hogy megvígasztalja, elkezd a könnyein keresztül vigyorogni. Borzasztó alattomos egy gyerek.

2012. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem "barátnője" egy gonosz kiscsaj! 5 éves és a legkedvesebb játéka az, ha a lányomat addig hecceli, provokálja, ha kell egy órán át is, amíg az enyém be nem pipul és felé nem üt, vagy rákiált. Erre a kislány hangos ordításba kezd, hogy bántott anya, bántott, anya babusgatni kezdi és a végén mindig az enyém a rossz! És persze mindezt úgy és akkor csinálja, ha éppen nincs felnőtt a közelben. :(

Hiába mondom neki, ha épp látom, hogy nem az nem egészen úgy volt, letagadja, a szemembe hazudik és ordít.

Már többször kifigyeltem a módszerét, hát mi ez ha nem gonoszság. Az én lányom egy jámbor lélek, de ki lehet hozni a sodrából.

2012. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

A férjem kimondottan gonosz gyerek volt kb 5 éveskorától!

Anyosom egy szuper jó anya,aposom is jó apa..

A páromnak van egy huga meg egy öccse..mindkettő tünemény gyerek volt..soha egy rossz szót nem lehetett rájuk mondani..

Ugyhogy Én ezért a genetikát meg a szülők felelősségét kizárnám..

Falun nőttek fel(Görögországban) a férjem folyamatosan kinozta a macskákat,kövel dobálta a gyerekek fejét,eleresztette a szomszéd szamarát ugy hogy egy égő gyufát kötöt a farkára az meg szaladt a szomszéd faluig mert megégette a fenekét a gyufa:)

Folyamatosan azt nézte hogy tud másnak rosszat csinálni hogy ő jót nevessen rajta..

mindennap verekedett,szegény anyosom el sem tudom képzelni mit éltát..igy ment ez kb20éveskoráig..

Utánna megkomolyodott valamelyest

Most 43 éves de nem mondom hogy nem röhög jót azon ha megdob egy macskát valamivel és eltalálja...


de amugy már nem lel abban örömöt hogy másoknak rosszat csinál..viszont sokszor még olyan mint egy igazi rossz kölök!

2012. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A legtöbbel egyetértek, találkoztam fiúval is, lánnyal is, aki egyszerűen gonosz volt, nincs erre jobb szó. A gond az, hogy ahogy nőnek, egyre agyafúrtabbak lesznek...
2012. jún. 30. 22:22
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is van gonosz gyerek.

Nagyon durva példa egy (szerencsére nem túl közeli) házaspárnál a kiscsaj, aki már másfél évesen fura dolgokat csinált, nem csak velem, sokakkal a környékről.

Mihelyst biztosan járni tudott, a látogatókkal rendszeresen csinálta, hogy megfogta a kezüket, és kivezette őket a lakásból, majd becsapta előttük az ajtót, és a kisablakon vigyorgott rájuk.

Ez elég ijesztő, ha egy ekkora gyerek csinálja, többször, többek szerint.

Másik példa, egyszer egyedül voltam vele, betettem épp az autójukba, szülők a házban, kiscsaj izomból elkapja az ajtót, becsapja, és - kiröhög!!! Két éves volt!!!

Másik ismerősünkkel történt, hogy a kiscsaj a bögréjéből leöntötte tejjel, majd elkezdett kiabálni hogy "a Timcsi néni ellopta a tejemet és magára öntötte" majd ugyanilyen vérfagyasztó gonosz vigyort kapott.

Azóta a gyerek már 5 éves, az ismerősök szerint okosodott, de bizony, engem a frász kerülget, ha a közelemben van, annak a kiscsajnak komolyan gonosz a tekintete, most már nem nyíltan gonoszkodik, szóval jobb az ilyenektől távolmaradni.

2013. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!