Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit választanáto...

Melyik babakocsit választanátok inkább? Bbconfort Loola, vagy Graco quattro tour? 1 éves babának.

Figyelt kérdés
Emelgetni csak ritkán kell (nem napi szinten) gyakran alszik benne a baba sőt napközben van hogy csak babakocsiban alszik. Átlagos méretű baba később se lesz egy díjbirkózó kiindulva a tesókból. A talaj viszonylag rázós járda, helyenként földes út, és városi aszfalt felváltva.
2012. jún. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az utóbbi van. Elég strapabíró darab, bár nem könnyű az tény. A fiam is szeretett benne aludni, bővel elfért benne még ennyi idősen.

A másik babakocsiról nem tudok mit mondani, majd arról ír más. :-)

2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem. Mindkettőről hallottam jót is rosszat is. Használtan venném amúgy mindkettőt.
2012. jún. 27. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az lemaradt, hogy már a második gyerkőc használja nálunk és elég jól bírja a kiképzést a kocsi. Egyébként kisfaluban lakunk, ahol a járdát nem nagyon ismerik. :-S Szóval hol van aszfalt, hol nincs, kátyu, pocsolya annál több. Télen 10-15 cm-es hóban is tudtam vele menni. Én csak ajánlani tudom. :-)

2012. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Graco Quattro Tour-ra esküszöm.Lassan a 2. babát szolgálja ki nálunk,és hibátlan állapotban van még mindig.
2012. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!