Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes babával mennétek...

6 hetes babával mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljunk. Saját nyaraló a Balatonnál, kocsival. Persze csak akkor, ha minden rendben lesz addigra.

Szerintetek felelőtlenség? Hogy viselné a kicsi?

37 hetes vagyok.


2012. jún. 28. 13:58
 1/10 Jubilee ***** válasza:
100%
Milyen messze van a nyaraló? Mennyit autóznátok a kicsivel? 6 hetes baba mellett nem fogsz tudni pihenni a nyaralóban sem, sajnos. Igazság szerint amúgy a babának annyi számít, hogy figyelj az igényeire. Én nem mennék 6 hetes babával "nyaralni".
2012. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked az nyaralás lenne?

Bár ha saját nyaraló, csak ti vagytok ott (akkor ez olyan, mint valakinek a családi ház) és meg tudod teremteni azokat a feltételeket, amit otthon is (tisztálkodás, nyugalom stb) akkor miért ne....


Én pl. azon vacicálok, hogy 1 hónapos babával utazhatunk e 120 km-t kocsiban (házhtól házig pont 1,5 óra) a hordozóban töltött idő miatt. Egyébként meg esküvőre mennénk, de van hol ellátni a babát... Szóval ezek alapján én mennék a helyedben, főleg, ha bp-i vagy (vagy nagyvárosi) A levegő mindenképpen jobb a balcsinál. Csak lehet, hogy az neked nem nyaralás lenne....

Szerintem a kicsinek mindegy, csak anyával legyen. Ő még nem fogja tudni eldönteni, hogy otthon van e, vagy máshol...

2012. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor mennék ha nem kellene főznöm,főznünk.
2012. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?Az én kisfiam 4 hetes volt,amikor elutaztunk a Dédihez,megmutatni Neki a dédunokáját.120 km-re lakik.Az egész utat oda és vissza is végig aludta.Mellesleg teljesen biztonságban van a hordozóban is(egészségileg is).Képzeld el,akik külföldön laknak-pl. Németországban-és mondjuk Münchenből kell Berlinbe menniük...az cirka 600 km.Akkor ne utazzanak?Mi is sokat járunk ki(a legnagyobb gyerekünk 20 éves,és Ausztriában tanul)még soha nem volt gond se az úton,se ott.A kicsinek meg tulképpen tök mindegy,hogy hol van,csak nyugi legyen és persze ANYA!2gyerekes"27hkm
2012. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok, a pályán kb. 1 óra alatt ott lennénk.

Nem főznék. Nem a nyaralásra vágyok, meg a pihenésre, úgy értem nincsenek illúzióim. :) Örülök majd, ha élek...

Csak egy kis környezetváltozás, más légkör. Tudjátok: esti séták a Balcsinál, kert, nyugalom, nem Bp. :)

Csak szegény babó éppen hogy kibújt, megszokta a kinti létet, erre elcibáljuk apával máshová. Ezért a dilemma. :(

2012. jún. 28. 14:16
 6/10 Jubilee ***** válasza:
100%
Ha neked jót tenne, akkor menjetek! A baba is kiegyensúlyozottabb lesz egy jó lelkiállapotú anyuka mellett! :)
2012. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes babámmal utaztunk 200 km-t. Végigaludta az egészet :) és semmi baja nem lett a hordozótól... sőt én sokszor a konyhába is abba tettem bele amikor főztem!

Szerintem nem felelőtlenség! Menj nyugodtan!

2012. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
saját nyaralóba igen:) ha nem kellene főznöm:)
2012. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagy igazság, ha anya jól van, akkor a baba is jól van:)

Ha neked ott kényelmes lesz, és szeretsz ott lenni, akkor nyugodtan menjetek el. Mivel saját házról van szó, így ott is mindenetek meg lesz ami a babának kell, sőt még jobb mint otthon.

2012. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megnyugtatnotok. Ha minden rendben lesz, szerintem lemegyünk a Balcsira. Köszönöm a válaszokat. Szép nyarat kívánok Nektek! :)
2012. jún. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!