Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetesen mennétek Horvátors...

30. hetesen mennétek Horvátországba nyaralni 1 hétre autóval?

Figyelt kérdés

Tervezzük a nyaralást de csak augusztusba tudnánk menni és addigra 30. betöltött hétben leszek.


El lehet akkor még indulni?


2012. máj. 14. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha problémamentes a terhesség szerintem el lehet.Bár én akkor már nem mennék inkább sehova,az autó kényelmetlen lesz 10-12órán át, én nem bírnám,még ha többször áll meg az ember sem.Egyeztess az orvosoddal,ő mit javasol.

23hkm

2012. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok paramami, de nem mennék.
2012. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

El lehet indulni, jó eséllyel - egészséges terhesség esetén - nem is lenne semmi baj, de én a helyedben azért átgondolnám. Egyrészt nem tudhatod előre, mennyire fogod akkor jól érezni magadat (én pl. meg akartam halni a melegben, leginkább a hűvös szobába vágytam, tengerpartra semmiképp), a pocak is elég méretes már akkor, kényelmetlen...

Mi igazán bolygóhollandik vagyunk, az utólsó pillanatig mentünk mindenfelé mindkét gyerek születése előtt, de inkább csak a közelben, a tengerpartot már nem vállaltam volna be.

2012. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Persze.Mitől félsz?Vigyél naptejet,ne menj napra,igyál sok folyadékot.Az autótól se kell félni,azért a nagy buckákba ne hajtsatok bele százhússzal.A kocsiban is legyen víz,időnként álljatok meg pihenni,levegőzni.Gyakran vegyél egy hűsítő zuhanyt,de ne hideg vízbe,mert utána,ha kimész még jobban meleged lesz.Tengerbe lehetőleg ne fürödjél max. csónakban vagy esetleg lábáztatás erejéig.Sok sikert!Én 28 hetesen utaztam el Barira.Ott is meleg volt,a nappal nagyon vigyázz.Ma három hónapos a kislányom.

Jó utat!

2012. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat!


Én sem vagyok paramami. Eddig problémamentes 2. terhességem. Én simán elmennénk amúgy de azért persze nem szeretném h ott bármi probléma felmerüljön és ne tudjunk hova fordulni hirtelen. Hát meglátom akkor még meg természetesen orvosommal mindenképp beszélek most is meg majd július körül is! Júliusra kéne előre hozni ezt a nyaralást vagy aug. elejére.


köszönöm mégegyszer

2012. máj. 14. 13:56
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Köszi neked is, de tengerbe miért ne lehetne fürdeni ha minden rendben ???

Dr.nőmtől ezidáig a strandot kérdeztem és mondta hogy lehet menni ha valami kijön rajtam utána akkor jelezzem és megbeszéljük a továbbiakat!


na meglátjuk hogy lesz köszönöm nektek!

2012. máj. 14. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem szült ismerősöm 32 hetesen Horvátországban....Azért nézz utána, milyen ellátást kapsz, ha gond lenne.
2012. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha az orvosom azt mondja h mehetek akkor mennék is!!Én beválalós vagyok,DE persze ilyenkor a baba az első!!
2012. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most hétvégén fürödtem a Balatonban, szombaton még kánikula volt. 33 hetes kismama vagyok, a 2 és fél éves lányommal lubickoltunk. 3000-es az értékem, teljesen zárt vagyok, miért ne lehetne bemenni? Ha neked is minden rendben van, akkor menj be nyugodtan a tengerbe, a természetes víztől nem lesz semmi bajod, nekem a dokim engedi.
2012. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Mi már januárban lefoglaltuk a horvátországi nyaralást 1 hétre, június 23-30-ig mentünk volna, de lemondtuk, mert teherbe estem! Akkor leszek 21. hetes, és nem merek bele vágni.

Ez én vagyok!

Ja, még 50 EUR-t buktunk is, de inkább itthon maradok. Vagyis belföldre megyünk.

2012. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!