Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hihetetlen, vagy...

Milyen hihetetlen, vagy vicces dolgokat csinált eddig gyermeketek?

Figyelt kérdés

pl.:nővérem fia mikor megtudta hogy kistestvére lesz napokig állt a távcsővel az ablakban és nem mondta el mit néz..pár nap mulva kkibökte hogy nézi mikor jöna kistestvére:)

De olyan dolgokra is kiváncsi vagyok amik lehet adott pillanatban nem voltak viccesek inkább kiboritóak de mostmár jót nevetsz rajta..

NEm unatkozos kérdés csak annyi vita megy itt mindig gondoltam ezen a témán nem lehet összeveszni és jókat nevethetünk a kis békák találékonyságán!


2012. júl. 1. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Kisfiam "féltékenykedik" a húgára, gyakran megcsapkodja. (Nem erősen, de oda-odalendít neki). Mondom, hogy : "Kisfiam, ne bántsd a húgodat..."

Mire ő: Jó, jó, csak szeretetből ütöm! :DDDD

2012. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálam éppen az este történt a 3 éves 7 hónapos fiammal:

Úgy jött össze, hogy felborult az esti program és előbb fürödtünk, utána vacsoráztunk. már pizsamában ültettem le vacsorázni, kezeslábas, bohócruha pizsamája van. A vacsora virsli volt mártogatni ketcup-ot kért. Kitettem neki a tányérra és ott hagytam az asztalon. Én bementem a szobába egy pillanatra mielőtt leültem én is az asztalhoz. Mikor visszamentem a konyhába, az én fiam állt a széken, keresztülhajolva az asztalon, a pizsamája belelógott a ketcup-ba, fel akarta állítani a ketcupos palackot. Ahogy az ajtóban megálltam, nevén szólítottam, mire ő megszeppent, visszahuppant a székre és ezt mondta: "Azt a keservesét a kölykének, miket csinálsz?"

2012. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Jaaaa....nekem is volt hogy megkérdezte: "Hát Te mit képzelsz magadról?!" :D Ilyenkor elmegyek máshová és röhögök, h milyen gyorsan tanul:)
2012. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem volt időm elmenni röhögni, annyira aranyos volt, kapott egy puszit, lecseréltük a pizsamát és annyi.
2012. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szintén nővérem fia nemrég:

ki boritotta játékokat és mondta tesómnak hogy anya szedd már össze..mire a nővérem kisfiam tudod hogy fáj a lábam meg különben is mit képzelsz mi vagyok Én?(ugy folytatta volna hogy bejárónő) erre a gyerek megszólalt: birka anya,egy birka vagy:):D

Mikor mesélte sirtam a röhögéstől..bár tesóm nem élvezte ennyire..

2012. júl. 1. 14:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Mostnézem hogy vki lepontozgatott!Gratulálok neki és azt kivánom ennél nagyobböröme ne legyen!

A válaszoloknak köszönöm..értem miért nem irtak többen..mindegy..

2012. júl. 3. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szépen köszönjük annak vagy azoknak akik pontozgatnak. Talán neki nincsen gyereke vagy az ő gyereke soha nem csinált vicces dolgokat. Azt tudom erre csak mondani, hogy sajnálhatja, és az ő életét is, mert ha ebben örömét leli, akkor ....
2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!