Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől fogyok? 2 hónapos a...

Mitől fogyok? 2 hónapos a kisfiam és szopizik rendesen 75 kilógrammal mentem a kórházba szülni 65-el jöttem ki, hihetetlen de így van és azóta csak fogyok .

Figyelt kérdés
Ma 3-szor mértem meg magam mind 3-szor más mérleggel mindegyiken 62-t mutat.Szoptatás alatt híznom kéne nem?Igaz ,hogy sokat stresszelek mert a párom külföldön van és segítségem nulla éjjel-nappal egyedül vagyok a 3 kicsivel.
2012. jan. 24. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, inkabb orulj! De ha mar 3 gyereked van, zt tudnod kellene.

En is igy voltam pont. 75-tel mentem szulni (itt kulfoldon, segitsegem nekem sincs), szules utan 2 honappal visszanyertem a normal sulyom. 6 honap szoptatas alatt meg lefogytam 50 kg-ra. A lanyom mar lassan 3 eves, meg mindig 50 vagyok.

2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a szoptatás az kalória égetés.

Valószínű azon szerencsések egyike vagy, akik fogynak szoptatás alatt.Meg a másik 2 gyerek ellátása is rásegít:)

2012. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen 3 gyerekem van ,de a másik 2-vel híztam szoptatás alatt, sőt le se bírtam adni szoptatás alatt.Szóval akkor ne ijedjek meg?Mert már a legrosszabb jár az eszembe...
2012. jan. 24. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, mindkettő szoptatása alatt cérnavékonyra fogytam. Mindkettőnél voltam vizsgálaton: pajzsmirigy, stb rendben.

72-vel szültem mindkettőt, lefogytam 52-ig (174 cm magas). Szerencsére most a szoptatás után sikerült híznom egy kicsit, most 54-55 kiló vagyok.

Régen mindig 60 kiló voltam.

2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szoptatas alatt lehet fogyni, mert elvileg tobb kaloriat egetsz a szoptatastol.

Viszont en nem is szoptattam sajnos egyik gyermeket sem sokaig, akkor sem volt sok tejem es megis fogytam.

Az elso gyerekkel 25 kilot hiztam terhesen, szules utan 2-3 honap alatt minden lement rolam es meg tovabbi 3-4 kilo.

Hamar jott a masodik baba, vele alig hiztam, viszont a szules utani elso egy-masfel evben konkretan a vekony sulyom ala mentem 10 kiloval, borzasztoan sovany lettem.


En mondjuk tudom az okat, sok melo volt a ket gyerekkel, akkor epp egyedul neveltem oket, mert a ferjem kulfoldon dolgozott, igy stressz is akadt, illetve a kisebbik masfel eves koraig nagyon rosszul aludt, a legtobb alvasom 4 ora volt naponta 3-4 reszletben, de volt, hogy fele annyi sem.

Nem tudom, hogy neked kell-e, de rajottem, hogy engem az ejszakazas gyotor meg, attol fogyok, akkor allt meg a folyamatos fogyas, amikor elkezdtem mar 5-6 orakat aludni.

2012. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha más problémád nincs, akkor ne aggódj. Esetleg a házidokinak megemlitheted. Max csináltat egy labort. Nekem a fogyás mellé egy idő után egyéb tünetek is jöttek, majd kiderült, lisztérzékeny vagyok :(
2012. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 60 kg-ról 50-re fogytam (173 cm vagyok) 4 hónap alatt, de én a baba féléves korától, vagyis ahogy elkezdett mást is enni, és csökkent a szopik száma. én elmentem orvoshoz, és kiderült hogy pajzsmirigy túltermelésem van. de a fogyáshoz egyéb tünetek is voltak/vannak: ingerlékenység, hangulatingadozás, álmatlanság, általános gyengeség, szapora szívverés
2012. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÓÓ bárcsak én is így lennék, én az első kettő szoptatásakor is híztam és most is hízok a harmadiknál hiába tornázok és diétázok. Szerintem örülj neki.
2012. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 hónapos koráig fogytam(akkor nyertem vissza a terhesség előtti súlyomat), amit azóta is tartok.
2012. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat megnyugodtam:)
2012. jan. 25. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!