Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszáj! Milyen humoros...

Gyerekszáj! Milyen humoros vagy kínos helyzeteket generáltak a gyerekeid, kis rokonok vagy ismerősök? Milyen vicces dolgokat mondtak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:01
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Akár a gyerekkori önmagatokról is írhattok. :)
2012. jan. 25. 19:02
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt pár hete mesélték közeli rokonok hogy amikor a fiúk kicsi volt nagyon sok dobozos gyümölcslevet ivott és amikor egyszer nem volt már nekik otthon mondta neki az apja hogy igyon vizet, a srác meg nagy szemekkel ránézett az apjára és csak annyit mondott hogy "De apa! Abban csak fürdeni szoktunk!"
2012. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm testvére mondta az anyukájának: "Anyu most már megeszem azt a túró rudit, mert fázik a hűtőben."

:)

2012. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőséknél voltunk, szaladt elém a kiscsaj (2,5 éves), és széles vigyorral mondja: "Nyanya, Apa, nyihaha" Felkelt éjszaka, a szülők nem vették észre. :)
2012. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak, amiket eddig írtatok! Jöhetnek még! ;)
2012. jan. 25. 19:52
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
3,5 évesemmel várjuk a tömött buszmegállóban a buszt. Fogja a kezemet, áll, nézelődik. Egyszer csak jó hangosan megszólal: anya, pukiztam kettőt. Én néma csendben vörösödtem, körülöttünk hallottam vihogást, mire a gyerek holt komolyan megszólal újra: még egyet, ez már akkor három. A vihogásból röhögés lett, én meg majd elsüllyedtem szégyenemben.
2012. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Hú, ez a pukis nagyon aranyos! :)
2012. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Amikor a kisfiam valami rossz fát tesz a tűzre, akkor azt mondjuk neki, hogy "ülj le, és gondolkozz el rajta". A múltkor valamiért sírva fakadt az oviban, és az óvónéni azt mondta neki, hogy "Ne bőgjél!" Mire az én kisfiam: "Akkor most üljél le, óvónéni a sarokba, és gondolkozzál el azon, hogy ilyet nem mondunk nekem, hogy ne bőgjél."
2012. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiamnak (5 éves) tegnap fél óra alatt volt vagy 15-20 izzasztó kérdése is. Nekem már potyogtak a könnyeim, olyan cuki volt :)

Pl. Anya, mi tényleg bent voltunk a hasadban? És hogy születtünk meg? Mondom: mikor eljött az idő és elég nagyok voltatok már, akkor kibújtatok. Na jó, de hogy? Van a hasadon egy cipzár? :)))))

2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!