Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, van ma valakinek...

Őszintén, van ma valakinek családi a számláján?

Figyelt kérdés
Még mielőtt lehurrognátok,nem toporgok itt a pénzre várva:)Csak egy másik fórumot olvasgatva nagyon elkeseredtem...vannak olyanok,akik tényleg a családira várnak(és itt most azokat sajnálom,akik önhibájukon kívül kerültek ilyen élethelyzetbe,hogy minden forint számít).Több olyan hozzászólás érkezett,hogy állítólag a számlájukon van a pénz.Reményeket keltve olyanokban,akik tényleg ennivalót szeretnének belőle vásárolni a gyermekeiknek...(sajnos,nekem is van ilyen ismerősöm,aki családi tragédia miatt került ilyen helyzetbe ).
2012. júl. 2. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt ma vmi az AXA számlámon, amit pénteken még nem tudtunk levenni... Most vagy napi limitem van beállítva mégis csak, vagy vmi csoda történt és rajta volt egyből.
2012. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
cib-es vagyok,nincs rajta.De nem is vártam,mivel a tv-ben,rádióban szó volt róla,hogy ezek a pénzek nem érnek át aznap.
2012. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt írta, hogy a számláján a pénz, biztos nem hazudott, csak éppen nem a csp meg a gyes, hanem valami más:-)

Holnap reggel megkapjuk!

Pedig olyan könnyű megjegyezni: Hónap első munkanapján utalnak, és másnap van a számlán a pénz. A hónap első munkanapja pedig jelen esetben ma van.

2012. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ma 15:01-nek:


Igen, könnyű megjegyezni. :) Csak ez az új banktörvény eléggé bekavart mindenkinek. Hogy most akkor a MÁK utalásai is ideérnek-e a hónap első napján, vagy sem. Még mindig van, aki állítja, hogy este 6-ig ideér, én egyre szkeptikusabb vagyok.

2012. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Valaki linkelje be, és értelmezem, jó?

(meg engem is érdekel, mert erről nem hallottam még)

2012. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2012. júl. 2. 15:42
 17/18 anonim ***** válasza:

"Az alábbi belföldi megbízásokra viszont nem vonatkozik a „4 órás szabály”, vagyis ezek a továbbiakban is a jelenleg érvényben lévő elszámolási rendszerben (T+1 napon) kerülnek elszámolásra:


* beszedések: csoportos beszedés, felhatalmazó levélen alapuló beszedés, váltóbeszedés, csekkbeszedés, határidős beszedés, okmányos beszedés,

* a hatósági átutalási megbízás és az átutalási végzés,

* minden papír alapon benyújtott átutalás."


Magyarul a MÁK által utalt összegek T+1 napon íródnak jóvá.

Ne legyen igazam, de ebbe sem a csp sem a gyes nem tartozik bele:-(

Szóval holnap lesz a számlán a pénz!

2012. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Otp-nem ..basszák meg:)
2012. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!