Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy jó indokra lenne szükségem?

Egy jó indokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Második babánkat várom, éjjel-nappal émelygek, szagoktól öklendezek is és feküdnöm kell vérzés miatt, arra gondoltam a köv 6hétben nem főzök vagy nem minden nap, hanem rendelek ahonnan szoptatás idején is. A szomszédok viszont 1000% hogy rákérdeznek hogy miért hozatunk kaját,kisgyerekesekkel tele a ház,itthon vannak, látják. ti mit mondanátok? köszi!

2012. júl. 3. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az igazat...
2012. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Hogy semmi közük hozzá! Nehogy már azért idegeskedj, hogy mit gondol a szomszéd? Ha neked így kényelmesebb, akkor tedd így! Atya ég! Ezen aggódni? Tudod mikor...!
2012. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene nekik bármit is megindokolnod? Miért tartozol magyarázattal másnak arról, hogy hozatod a kaját, vagy te magad főzöl? Kik ők neked?
2012. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nincs kedved főzni, megteheted, hogy rendelj.

Nem mondanék semmi extrát.

Mi közük hozzá?

Ha meg jóban vagytok, akkor mondd meg, hogy terhes vagy.

Egyáltalán nem biztos, hogy megkérdezik, hogy miért rendelsz? Én is szoktam rendelni, de soha nem azt kérdezték eddig a szomszédok, hogy miért rendelek, hanem azt, hogy finom-e és hogy mennyibe kerül és melyik cég?

2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
MOndd azt, hogy a főzés kb. 10 fokkal emeli az átlaghőmérsékletet a lakásban, így neked most a kényelem a legfontosabb, mert sosem bírtad a hőséget.
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha a játszóra a férjem viszi le a gyereket, megkérdezik hogy én mit csinálok ilyenkor, fekszek? ilyenek... ezért számítok erre a kérdésre is. Szerintem sincs közük hozzá de ez egy ilyen közösség. Az igazat 12. hétig nem mondom el.
2012. júl. 3. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszámolóval tartozol a szomszédodnak?
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem főzöl a nagy melegben, akciósan kapod. Vagy ehhez volt kedved. vagy az igazat, ha már elmúltál 12 hetes.

Meg ne foglalkozz másokkal. Tudom nem könnyű.

2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó kis hely lehet, ahol így beszólogatnak... előre látom, hogy ha az én páromtól kérdeznének hasonlót pofátlanul, reflexből visszaszólna, hogy semmi köze hozzá. És persze akkor a kérdező lenne felháborodva a stílusán. Rühellem az ilyen embereket! Szerintem engedd el a füled mellett a kérdést, és mondd, hogy menned kell, és hagyd ott. Én tudatosan kerülöm a rosszindulatú embereket, és nagyon bevált. A lelki nyugalmunk többet ér!
2012. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Ezt mondanám: "mert most így szeretnénk."


Anya vagy, ne viselkedj úgy, mint egy kisgyerek, aki fél anyucinak elmondani hogy miért írtak be az ellenőrzőjébe......félsz a szomszédoktól?

2012. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!