Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A János Kórházba (Bp. )...

A János Kórházba (Bp. ) mennyibe kerül a szülészeten a fizetős szoba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Senki nem tud nekem segíteni?
2009. júl. 10. 21:12
 2/9 anonim ***** válasza:
muszály a jánosba menned? én nem ajánlom. de amúgy ezt a kórházban kell megkérdezned hogy mennyi a fizetős szoba.
2009. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
MUSZÁJ! Tudom, hogy ott is megtudnám kérdezni, de gondoltam csak szült ott valaki,aki megtudná nekem mondani.
2009. júl. 12. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki fizetős szobát akar az biztos nem a Jánosba megy. De azért kitartás hátha van valaki aki ott járt.
2009. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz, már majdnem egy hónapja írtad, de azért válaszolok. Pontos árat nem tudok, én nem fizetősben voltam, de kétágyas szobába kerültem. A fizetős szoba nagyon szép, ikeás bútorokkal, külön wc, zuhanyzó, tv. Ebből is van egy + kétgyas is.

Nekem nem volt semmi bajom a János kórházzal, a szülőszobák meg kifejezetten szépek. Képeket a honlapjukon lehet nézni.

www.golyahaz.hu

2009. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, majd akkor a kórházban megkérdezem.
2009. júl. 29. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy zavarlak, remélem azóta szépen cseperedik a kicsid. :) Én most szülök hamarosan a Jánosban és én is külön szobát szeretnék. Megírod kérlek, hogy végül is mennyibe került? És zárható az ajtó, ha pl. kimegyek sétálni? Mert állítólag minden korházban gyakoriak a lopások sajnos.
2010. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Októberben szültem, csak a nőgyógyászaton volt hely, mert nagyon sokan voltunk. Egyágyas szobában, és persze zárható, jó is volt, mikor tusoltam, mert az is tartozik a szobához. 9000Ft volt/éjszaka, egy részét tudtam egészségpénztárra fizetni. Jó egészséget, gyors, könnyű szülést kivánok!
2010. jún. 27. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ! Minden jót Nektek!
2010. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!