Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ha olyan...

Szerintetek milyen ha olyan nevet adok a lányomnak, ami már van az apa családjában? Az unokatestvérét is ugy hívják mit mi szeretnénk adni a babának. Megsértődne, vagy nagyon nem jó az ilyen? Még nem meri megkérdezni tőle.

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Miért sértődne meg...?:)

Lehet h meglepődne, hogy az ő neve tetszik nektek...de ezen nem fog megsértődni...sőt, lehet h még büszke is lesz rá!:)

2012. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem számit koppintásnak . de illik megkérdezni ellenben ha elmondjátok hogy nektek ez a név tetszik sztem nem lesz kifogás sőt!
2012. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Brigi&Dominó ***** válasza:
100%
Mi még csak elméleti szinten beszélünk babáról a párommal, de nekem nagyon tetszik az Ádám név. Viszont a párom öccse is Ádám, ráadásul ugye a vezetéknév is ugyanaz lenne. A párom azt mondta, hogy azért nem akarja ugyanazt a nevet adni, mert mi van ha az öccsének is majd egyszer fia születik és a saját nevét akarná neki adni? Akkor 3 ugyanolyan vezetéknevű Ádám lenne a családban? Én nagyon sajnálom, mert nagyon tetszik ez a név, de igaza van. Viszont, ha nem ugyanaz lenne a vezeténév, akkor biztosan nem lenne gond belőle.:)
2012. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat!

Akkor adhatnátok a Te vezetéknevedet is az Párod vezetékneve mellé. :) Már ha megtartottad.

2012. júl. 5. 18:14
 5/6 Brigi&Dominó ***** válasza:
100%

Áááá az szóba sem jöhet!:D Nem láttam még olyat, aki ennyire büszke lett volna a vezetéknevére, mint a párom!:) Egyébként nem bánom, mert fiúnevek közül a Péter már eldöntött és ez mindkettőnknek első helyen állt, csak nem tudom mi lesz, ha 2 fiúnk lesz.:)) De ez még a jövő zenéje és majd biztosan találunk másik nevet!


Egyébként elárulnád, hogy milyen névről van szó nálatok?:)

2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anikó:)

A Péter az jó olyan férfias.:) Igen a férfiak azok elég büszkék rá általában:) Az enyém is.Egyszer vicceltem vele hogy megtartom a nevemet és úgy kiakadt hogy csak na :)

2012. júl. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!