Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért történik ez, ha valaki...

Miért történik ez, ha valaki egészségesen él, és a családjában még nem történt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, és aggódom én is. Egészségesen él a szülő, nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, a családjában se született beteg gyermek.Akkor miért van ilyen?
2012. márc. 27. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mi történik? Vetélés? Pont a lényeget nem írtad le.
2012. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy beteg gyermeke lesz. Én mióta terhes vagyok ( 9 hetes) nagyon sokat olvasgatok, de annyi rosszat irnak, hogy a vizsgálaton ez meg az derült ki és el kellett venni a babát. nagyon félek, hogy valami baj lesz.
2012. márc. 27. 09:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem, hogy miért történik ilyesmi, ha pl az anya teljesen egészséges életet él. Vagy csak azt mondja, hogy egészséges életet él? Nem értem...
2012. márc. 27. 09:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvasgass ilyesmit,mert hamar pánikbeteg leszel.

Minden rendbe hidd el s egészséges lesz a babád!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LadyLoss ***** válasza:
100%
A genetikának semmi köze ahhoz, hogy milyen életet él az ember. Ha hibás géneket hordoz recesszíven, és ez a gén összeakad a párja recesszív génjével akkor mutáció fordulhat elő. Az is előfordul, hogy a mutáció véletlenszerűen jön létre, rosszul összekapcsolódó gének eredményeként.
2012. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

LadyLoss-nál a pont.

Ha az anya egészségesen él, és még nem fordult elő ilyen, az semmire sem garancia.

2012. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor is előfordul, ha az anya és az apa génjei nem találnak. Ne stresszezd magad ilyesmivel. Csak beképzelsz magadnak minden hülyeséget. Lazíts, pihenj, sétálj és inkább a jóra gondolj, mert csak a kisbabádnak ártasz ezzel a depis gondolkodással. Boldog babavárást :))
2012. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Fogadd el a többiek tanácsát, és ne agyalj ilyeneken. Koncentrálj csak a jóra, élvezd a babavárást, és ne fórumozzál túl sokat...;)
2012. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van!

A fórumozás csak rosszat tesz.

Már én is kevesebet vagyok itt fent,mert csak a rosszakat írják.

2012. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!