Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van összefüggés a gyerekek...

Van összefüggés a gyerekek neme és a szüleik családjában előforduló gyerekek nemei között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy akinek 3 lánya van, valószínűbb, hogy lány lesz az unokája is? Vagy olyan családban, ahol minden gyerek fiú, nagyobb eséllyel lesz a fiúknak is fiuk?
2009. júl. 21. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, szerintem ez teljesen véletlen. Azok a szülők szokták azt mondani akiknek több egynemű gyerekük van, hogy majd az unokák legalább ellenkező neműek lesznek. Ismeretségi körömben minden verzió előfordul. Van olyan négy fiús család ahol minden unoka lány, de egy három lányos családban is minden unoka lány. A pároméknál három fiú testvér volt, mond három gyereknek mind lét nemű gyereke van.
2009. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert körülöttem is sok olyan van, akiknek ugyanolyan nemű lett minden gyerekük és mondjuk ez a mi családunkban is így lett. Nem azt mondom, hogy mindig így van, de nem nő meg a valószínűsége?
2009. júl. 21. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem rég számoltuk a párommal,hogy az én családomban van 12 lány és 2 fiú!Az övében van 4 lány és 16 fiú!Izgulok én is,hogy vajon milyen nemű lesz a babu!
2009. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfitől is függ! Van olyan férfi, akinek csak lány gyereke lehet, mert csak azt tudja tovább adni (kromoszóma miatt, nem akarok hülyeséget írni), de ha mindkettő, akkor majd a gének összehozzák. :))
2009. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,amit kérdezel.Nálunk ilyen a családfa:

2 fiú 1 lány testvérek ( a lány az anyukám)

2 fúnak 2-2 lánya van,míg anyunak lett 2 lánya és 1 fia.

2 fiúból az egyiknek vannak már unokái 4 fiú,a másiknak még nincsenek.

A lánynak 2fiú unokája van és 1 lány unokája.

Szóval nálunk generációs fordulatok vannak.

7. unoka lett fiú ( az öcsém)

és 7. dédunoka lett lány.

2009. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én mamámnak 6 lánya van,az unokák 11 fiú,7 lány. Dédunokák: 11 fiú,2 lány.
2009. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is érdekes. Anyumék 3man vannak lányok testvérek.

A középső húgával szinte azonos időben szült. Tehát anyum első gyereke, a bátyám, a húgának ugyanakkor lánya született. Utána jöttem én, lányként, neki ugyanakkor fia született.

Na, ez most úgy néz ki unokák szemszögéből, hogy nekik mindkettejüknek 2-2 lányuk van, nekünk meg mindkettőnknek 2-2 fiúnk. A párjaink viccelnek is ezzel néha, ha találkozunk, hogy egymástól kérdezgetik, hogy kell a másik nemű gyereket csinálni.

2009. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!