Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A cerazette tabletta abbahagyá...

A cerazette tabletta abbahagyása után (esetleg, ha még szoptattatok is utána) mennyi idő után jött meg, és mikorra állt be a ciklusotok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Cerazette után én kezdtem egy újabb fogamzás gátlót,ennek 6 hónapja,de még mindig nem normális,néha előbb jön meg egy -két nappal,vagy barnázok előtte.Idő kell neki,míg beáll,mert nagyon felborultak a hormonok.
2009. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikor abbahagytam rá egy hétre megjött, kevés volt, vagy 3 napig semmi utánna 2 nap egy két csepp megint semmi és egy pár csepp. Most én is azt várom, hogy beáljon normálisan.
2009. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor én vagyok a harmadik variáció:( . Ápr. 6-án hagytam abba, azóta egyszer 44 napra, egyszer 42 napra jött meg. Az elsőnél még hánytam is, olyan rosszul voltam. Remélem, beáll, mert második babát szeretnénk.
2009. júl. 10. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél második babát akkor miért szeded? Vagy azt akarod, hogy beáljon és akkor könnyebb kiszámolni mikor van peteérésed?
2009. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy abbahagytam, és már nem szedem. Azt én is tudom, hogy fogamzásgátló mellett nem igazán lehet teherbe esni:) Olvasd el a kérdést!
2009. júl. 11. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az első válaszoló írta, hogy elkezdett újjat szedni nem te. Nem néztem vissza, csak az maradt meg bennem hogy elkezdte egy új fajta szedését.

Bocsi!

2009. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy azért kell váltani gyógyszert ha már nem szoptatsz mert 0,1%-ról 4%-ra emelkedik a lehetőség hogy teherbe esel...Összefügg ez a gyógyszer a szoptatással nagyon!!Doki is mondta,hogy amint nem szoptatok váltani kell!
2009. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló, de én még szoptatok, a gyógyszert 4 hónapja nem szedem és babát akarunk. Az érdekelne, hogy mikor áll vissza rendszeresre a ciklus.
2009. aug. 14. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!